2014 Yılının En İyi Akıllı Telefonları

Teknoloji dünyasındaki baş döndürücü yenilik hızı tüketicileri son teknolojiyi yakalama konusunda zorladığı bildiğimiz bir gerçek. Fakat her ne kadar teknolojinin hızına yetişilemese dahi paramızın satın alabileceği en iyi akıllı telefon değerlendirmesini göz ardı etmek mümkün değil. İşte size 2014 yılının en iyi akıllı telefonları…

iPhone 6 Plus:Apple’ın geniş ekranlı akıllı telefon dünyasına girişi uzun sürmesine rağmen iPhone 6 Plus ile rakipleri arasındaki farkı kapatmış gibi görünüyor. Tasarım konusundaki zerafeti ve yazılım olarak kusursuz altyapısı sayesinde iPhone 6 Plus 2014 yılının en iyi akıllı telefonları arasında birinci sırada olmayı hak ediyor.

Samsung Galaxy S5: Samsung’un bir önceki amiral gemisi Galaxy S4’e tasarım olarak çok benzeyen Galaxy S5 bir önceki sürümünden donanımsal özellikler bakımından ayrılıyor. Gerçek zamanlı HDR özellikli 16 megapiksel kamerası, parmak izi okuyucusu, kalp ritmi takipçisi ve suya karşı dayanıklı tasarımıyla Galaxy S5 bu yılın en iyi akıllı telefonları arasında yer alıyor.

HTC One M8: Akıllı telefon dünyasında son derece şık One serisi ile adından söz ettirmeye devam eden HTC, Windows 8.1 işletim sistemine sahip alüminyum gövdeli HTC One M8 ile 2014 yılının en iyi telefonları arasında yer alıyor.  Android ve iOS platformlarına alternatif arayanlar için cazip bir cihaz olan One M8 tasarım konusunda pek çok rakibine fark atabilecek nitelikler taşıyor.

Samsung Galaxy Note 4: Büyük ekran hayranı olan kişilerin aklına gelen ilk cihaz olan Galaxy Note 4 optik titreşim önleyici özelliğe sahip 16 megapiksel kamerası, Snapdragon 805 işlemcisi ve gelişmiş çoklu görev desteği ile alışılmışın ötesinde bir akıllı telefon olarak ön plana çıkıyor.

 

Detaylı inceleme videosunu izleyebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: