2015 Çıkacak Oyunlar (Gerçeğe Çok Yakın Oyunlar)

GERÇEĞE ÇOK YAKIN

Dijital ortamlarda oynanan oyunlar, büyük küçük, kadın erkek farketmeksizin herkesin zevk aldığı eğlence araçlarının başında geliyor. Bir çok kategoride her zevke hitap eden oyunlar, teknolojinin gelişmesi ile her dönem bir önceki dönemden daha eğlenceli ve daha heyecanlı oluyor. Oyun oynamak için dijital ortamların geliştirilmesi ile 2015 çıkacak oyunlar oldukça güzel olacağının sinyallerini daha çıkmadan verdi. Yeni çıkan oyun platformlarının gelişmişliğine ulaşmak için kendini geliştirecek olan oyunlar bakalım bizlere yeni yılda ne gibi heyecanlar sunacak. C içinde bulunduğumuz yılın ikinci yarısından beri heyecanla bekleniyor. Zaten var olan oyunların yeni sürümlerinin yanı sıra ilk kez piyasaya çıkacak olan oyunlarda var.

Futbol oyunları elbette ki en çok beklenen oyunların başında geliyor. PES 2015 ve FIFA 2015 çıktıkları ilk günden beri yoğun talep gören oyunlardan. Ancak 2015 çıkacak oyunlar arasında; savaş, aksiyon ve strateji oyunları da futbol oyunları kadar  beklenen oyunlardan.

Call of Duty: Advanced Warfare, Dragon Age: Inquistion, Evolve, TheDivision gibi pek çok oyun merakla bekleniyor.  Son bir kaç yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan savaş oyunları bu yıl kendini de aşan teknolojilerle daha da ileriye taşındı ve daha gerçekçi bir hal aldı. Fantastik filmlerde yine aynı şekilde daha gelişmiş ve gerçekçi. Dilerseniz playstation, dilerseniz Xbox ya da hepsinden farklı en kolay bilgisayarınızdan dilediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Sizi içine alacak bu görsel dünyadan çıkmak istemeyeceksiniz. 2015 çıkacak oyunlar bu denli kaliteli ve güzelse bir düşünün 2016 yılında çıkacak oyunlar nasıl olacak. Şimdiden merak etmemek elde değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: