2015 Yılına Damga Vuracak Akıllı Cep Telefonu Modelleri

2015 Yılının Akıllı Telefonları

2014 yılının sonuna doğru yaklaşırken akıllı telefon dünyasındaki hareketliliğin önümüzdeki yıl için konuşulmaya başladığını söyleyebiliriz. Geride bıraktığımız 2014 yılından sonra her zaman olduğu gibi bir sonraki yılı yani 2015 yılını konuşmanın zamanı geldi gibi görünüyor. 2015 yılında teknoloji dünyasında neler yaşanacağını şimdiden söylemek oldukça güç. Ancak akıllı telefon dünyasındaki bazı söylentilerin aklımızda yer etmesinde fayda var.  İşte size 2015 yılının akıllı telefonları

2015 Telefon Modelleri İnternete Sızan Resimler için TIKLAYIN!!

iPhone 6S: Her iPhone serisinin ikinci jenerasyonu olan S serisi göz önünde bulundurulduğunda iPhone 6S konusunda Apple’ın 2015 yılında yeni bir atılım yapacağını söylemek mümkün. iPhone 6 ile tasarım konusunda ciddi bir revizyona giren iPhone’un önümüzdeki yıl Apple Watch ile daha etkileşimli çalışabilen ve iOS 9’u içerisinde bulunduran yeni bir akıllı telefon ile tüketicilerin karşısına çıkabileceğini söyleyebiliriz.

Nexus 6:Android işletim sisteminin tescilli cihazı olan Nexus 6 önümüzdeki yıl Android 5.0 ile pek çok yeniliği beraberinde getirecek gibi görünüyor. Yeni arayüz, daha iyi ve tasarım odaklı malzeme anlayışı ile Nexus 6 kullanıcıların beğenisine sunulabilir.

Samsung Galaxy Note 5: Özellikle ekran konusunda rakiplerinden bir adım önde olan Samsung, önümüzdeki yıl piyasaya süreceği GalaxyNote 5 ile geniş ekran felsefesini devam ettirerek 4K ekran teknolojisini akıllı telefon dünyasına taşıyacak gibi görünüyor.

Sony xperia Z4 : Sony xpreia Z4 2015 yılına damga vuracak modeller arasında olması bekleniyor. Akıllı telefon yarışında yerini korumaya çalışan sony bu modeliylede zirveyi iphone ve samsung modellerine karşı zorlamayı hesaplıyor.

LG G4: Lg G2 ve G3 serisiyle belkide bu zamana kadar yakalayamadığı satış rakamlarına ulaştı. Tüketicinin güvenini kazanan LG  bu serisini LG G4 modeliyle devam ettirerek yakaladığı zirve yarışını bırakmayacak. Bir çok yeni özelliklerin beklendiği G4 modeli henüz dedikodu olmaktan ileride değil. 2015 yılında atak yapması beklenen modeller arasında

 

2015 Telefon Modelleri İnternete Sızan Resimler için TIKLAYIN!!

2 thoughts on “2015 Yılına Damga Vuracak Akıllı Cep Telefonu Modelleri

 • 27 Kasım 2014 at 13:32
  Permalink

  Merhaba bana gore en guzel telefon samsung galaxy note 4tur

  Reply
  • 28 Kasım 2014 at 11:10
   Permalink

   Yorumunuzu paylaştığınız için teşekkür ederiz

   Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: