2015’in En İyi Uygulamaları

Artık herkes mobil cihazlara sahip olunca, bu cihazlarda çalışan yenilikçi programlar ve uygulamalar, hem bunları üreten geliştiriciler hem de kullanan tüketiciler için büyük bir iş kolu haline geldi. 2014, uygulamaların kullanışlılık, kapsam ve deneyim bakımından gerçekten çok iyi hale geldiği bir yıl olduysa da, gözler şimdiden önümüzdeki yıl çıkacak merak uyandıran uygulamaların üzerinde. Peki siz hangilerine dikkat etmelisiniz?

 

2048

 

Sudoku ve bulmaca oyunları gerçekten çok eğlenceli olsa da, canı sıkılan kişilere her yerde sürekli olarak yeni ve ilginç oyun deneyimleri sunuluyor. 2048 önümüzdeki yılın en büyük bulmaca uygulaması olmaya hazır görünüyor. Oyunda, oynayanlar numaralandırılmış kutuları hep birlikte kaydırıyor, önceki her iki kutunun toplamı yeni bir kutu üretiyor ve oyunun  amacı 2048 numaralı bir kutu yaratmak. Sözle açıklamaya çalışmak oldukça zor, en iyisi uygulama mağazasına gidip bir deneyin.

 

YouWin

 

Online casino oyunlarını sevenler için, eğlence ve heyecan sunan yüzlerce site mevcut, ancak YouWin bu grubun en iyisi olmalı. Kullanıcılar çok çeşitli oyunlar, yarışlar ve turnuvalar oynayabiliyor ve bunların çoğu büyük miktarlarda para kazanma şansı sunuyor.

 

Adobe Photoshop Express

 

Yıllardır öyle bir durum vardı ki, az da olsa fotoğraf düzenlemeye heves eden herkesin, en iyi fotoğraf düzenleme yazılımı olan Adobe Photoshop’u kullanabilmesi için, dizüstü veya masaüstü bilgisayar kullanması gerekiyordu. Ama neyse ki, Adobe’un yeni Photoshop Express uygulaması en iyi araç ve teknikleri mobil cihazlara taşıyor ve oldukça kısıtlayıcı olan Instagram ve cihaza yerleşik fotoğraf düzenleme uygulamalarından sıkılan kullanıcılar için esaslı bir araç sunuyor.

 

BillGuard

 

İnsanların çoğu bankacılık işlemlerini ve alışverişi mobil cihazlar üzerinden yaparken, insanlara çok sayıda ödeme sistemi ve banka hesaplarını takip etme imkanı tanıyan bir uygulama ihtiyacı kaçınılmaz oldu. BillGuard, kullanılan birçok farklı hizmet ve satıcı arasında şaşırabilecek kullanıcıları koruyor. Talep edilmeyen hizmet ve ürünler için devamlı ücretlendirme yapanları veya unutulanları işaretleyerek süreç içinde ciddi miktarda tasarruf sağlıyor.

 

Converter Plus

 

Er ya da geç insanların çok büyük bölümü kendilerini bir dönüştürücüye ihtiyaç duyar halde bulacaktır; bu döviz, ağırlık, beden veya diğer ölçü birimleri olabilir. Converter Plus, bir kişiye lazım olabilecek neredeyse bütün muhtemel dönüşüm ölçümlerini tek bir kolay uygulamada topluyor ve kullanıcılara çok büyük zaman kazandırıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: