3 Mps 6 Fotoğraf Makinesinin Karşılaştırması

3 Mps 6  Fotoğraf Makinesinin Karşılaştırması

Canon PowerShot A70 , Fuji FinePix A303 , Kodak LS sağlamak 633 , Olympus Camedia C sağlamak 350 , Samsung Digimax V3 ve Sony DSC sağlamak P52 . Elektronikçi dükkanlarının rafları aralarında dolanan meraklı fotoğrafçılar seçeneksiz kalmıyorlar . 3 megapiksel arenasında en az otuz model görebiliriz . Pekçok üretici şirket bu sahaya katkıda yer alıyor , üstelik benzer fotoğraf makinesinin çeşitli versiyonlarını da sunuyorlar . Bu civarı megapiksel aralarında yöntemini bulmak kolay değil , şayet nitelikleri , fiyatları ve performansları tarafından dikkate ölçüt altı modeli sizler emelli seçmeyi başarabildik .

Tüketiciler emelli sıkı haberin birinci kısmı 3 megapiksellik fotoğraf makinelerinin ücretlerinin , önce 2 megapiksellik fotoğraf makinelerinin düzeyine düşmüş olması . Sektör o civarı gelişti ki , 3 megapiksel bu sabah ” düşük bütçeli amatörler emelli ” piyasaya sunuluyorlar . Ve işte 2. sıkı haber: Üretici firmalar ( tümü değil , şayet çoğunluğu ) plastik mahsulleri kullanıcıların sevmediğini ve dayanıklı yapılı fotoğraf makineleri talep ettiklerini en bitiminde anladılar . Netice olarak fiyatları 400 doların altına inen 3 megapiksellik fotoğraf makineleri ile seçeneklerimizi epeyce iyileşiyor . Çoğalış kimsenin yakıntı etmeye hakkı yok .

Bu testte Nikon’un olmadığın anında fark edeceksiniz . Testimize son Coolpix 3100 modelini yetiştiremediler , esasında bu model bu testte kesinlikle olmalı idi bizce .


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: