Acer Cep Telefonu Liquid MT

Tüketici elektroniğinin önde iştirak eden isimlerinden Acer , Türk kullanıcıların Android Market meselenini çözecek akıllı telefonu Liquid MT’yi duyurdu .

Acer’in yepyeni akıllı telefonu Liquid MT , Android 2 . 2 Froyo işletim sistemi ile geliyor . Yuvarlak hatlara sahip durumda olan telefonun ekran boyutu ise 3 . 6 ” . Paslanmaz çelikten pil kapağına sahip durumda olan dayanıklı meydana geldiğini farkettiriyor . Bununla Birlikte krom süslemeler ile de göze hitap etmeyi muvaffak oluyor .

Telefonun özelliklerine göz atacak olursak;

Qualcomm 7230 800 MHz işlemci Android 2 . 2 Froyo işletim sistemi ve Android Market Flash ve iyileştirilmiş JavaScript takviyesi WiFi ve HSDPA 14 . 4 Mbps web bağlantıları Çoklu dokunmatik takviyesi

Acer’in yepyeni akıllı telefonu Liquid MT , gelişmiş multimedya nitelikleri ile de ön tasarıya çıkmayı muvaffak oluyor .

5 MP kameraya ve LED flaşa sahip durumda olan telefon bununla birlikte imaj sabitleyici , surat ve gülümseme tanıma benzeri özelliklerle geliyor . Bununla Birlikte kamera , 720p ( 30 fps ) kalitesinde video çekebiliyor .

Dolby Surround teknolojisine sahip hoparlörler ve atanmış ekolayzer profilleriyle müzik ve video keyfinizi arttırmanız da olası .

Yeni Liquid MT’nin kullanıcı arayüzü , uygulamaların ek olarak huzurlu görülebilmesi amaçlı de geliştirilmiş; ekran kilitli olsa dahi veriler görünebiliyor . Bununla Birlikte uygulama geçmişini görüntüleyerek en sık sık kullanılan uygulamaları çabuk tek biçimde başlatmak ve anne ekranı istenilen biçimde kişiselleştirmek olası .

Acer SocialJogger Uygulaması Facebook ve Twitter hesaplarını benzer yerde topluyor , bu sayede döner tekerlek ile güncellemeler içinde gezinebilir , anne ekranınızda atanmış pencere aracıyla aktüellemeleri direk alabilir ve tüketimi pratik arayüz vasıtasıyla direk yorum yapabilir ya da paylaşabilirsiniz .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: