Adı Mutluluk Dizisi Haberleri ve Fragmanı Dizimedya.net’te

dizimedya.net adresini ilk açtığımda, fragman sitesi olarak başlayacaktım. Ancak fragman sitesinin her babayiğidin harcı olmadığını fark ettim. Daha sonra dizi kesintileri, haberleri, gelen giden oyuncuları ekleme karar verdim. Bunun yanı sıra blog kategorisi açtım. Blog kategorisinde hoşuma giden paylaşımları yapıyorum.

Sitemizde yer alan kategorilerden Adı Mutluluk dizisini tanıtacağım. Adı Mutluluk Dizisinin yaramaz çocuğu Batu sahilde Kumsal’la tanışmıştır. İzmir’de oturan kumsal ve Batu İstanbul’da üniversite kazanmıştır. Fakat kumsalın babası üniversite için İstanbul’a göndermek istemez.

Kumsal ve Batu tanıştığından itibaren hayatları değişir. Yeni tanışan gençler beraber İstanbul’a gitme kararı alırlar yola koyulmuşlardır ve Kumsal üniversiteye yazılır. Batu oranın öğrencisi değildir ama amcasının yardımıyla kayıt olmayı başarır. Kumsal ve Batu tamamen ayrı karakterlere sahiptir ve neredeyse her görüşmeleri kavga ile biter.

Üniversitede yeni arkadaşlar ve düşmanlar edinmişlerdir. Bunun yanı sıra Batu’nun 20 bin lira borcu olduğu bir adam vardır ve bu adam Batu’ya kötülük yapmak için elinden geleni ardına koymaz. Dizinin bölümleri ilerledikçe Aslında sorunun borcu olmadığını anlıyoruz. Tatlının sevdiği kadın Batu’ya aşıktır ve bunu bilen tatlı Batu’nun yanındakilere zarar vermekten çekinmez. bu kadının aşkı git gide saplantı haline gelmiştir. Okudukları üniversiteye kadar gelir kumsalda tanışmıştır.

Adı Mutluluk dizisine hayat veren Kumsal ve Batu şimdiden büyük bir hayran kitlesi toplamayı başardı. Fox tv’de yer alan Adı Mutluluk dizisi her salı akşamı yeni bölümü ile ekrana gelmektedir. Dizide yaşanan kesintileri, dizi özetleri ve tahminleri dizimedya.net adresinden takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: