ANDROİD ONE ÖZELLİKLERİ

 

General Mobile ile Google markalarının bir arada ürettiği ülkemizde pek çok insanın beğenisini kazanan android one  son zamanların en çok tercih edilen cep telefonlarından biri haline gelmiştir.Andorid güncellemelerini en hızlı alan bu akıllı telefon 135 gram ağırlığına ve 9,3 mm kalınlığına sahip olduğu açıklanmıştır. 5 inçlik ekran boyutuna sahip olan cep telefonu HD çözünürlüğüne sahip LCD ekran ile karşımıza çıkmaktadır. İnsanların istediği her özelliği içinde bulunduran cep telefonu uygun fiyat avantajı ile de kullanıcıların ilgisini çekmektedir.

Android işletim sistemine sahip olan android one hızlı bir çalışma performansına sahiptir. Telefonun bir başka özelliğine baktığımız da ise bizleri 16 GB depolama hafızası karşılamaktadır. Bu sayede pek çok dosyanın depolanmasına yardımcı olmaktadır. Telefonların çift sim kart, Wi-fi, GPS, genişletilebilir hafıza, 4G gibi pek çok teknik özelliği içinde barındırmaktadır. Özellikle çift sim kart kullanan insanların en çok tercih ettiği telefon olarak da akıllarda yer etmektedir.

Telefonun kamera özelliklerine bakıldığında ise bizleri 13 MP arka kamera, 5 MP ise ön kamera özellikleri karşılamaktadır. Video çekiminde ise 4K özelliğinin bulunması güzel anlarınızı ölümsüz hale getirmenizi sağlamaktadır. Siteden incelediğimiz androidone cep telefonu 2500 mAh pil kapasitesine sahip olduğu bilinmektedir. Böylece uzun süreli bir kullanım sağladığı görülür. Site üzerinden gerekli incelemeleri sağladıktan sonra ürünü hangi mağazadan alacağınıza karar vermeniz sağlanır. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/general-mobile-discovery/general-mobile-4g-android-one-p205792412/ linkini tıklayarak ayrıntılı inceleme imkânı sizleri bekliyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: