Ankara Klasik Mobilya

Yaşam tarzlarımız sürekli değişiyor ve artık hayatımız daha hızlı ve daha pratik olmak zorunda. Yeni yaşam tarzımıza göre evlerimizde kullandığımız eşyalar da modernleşiyor. Modern, şık, fonksiyonel mobilyalar daha çok tercih ediliyor. Ülkemizde mobilya sektörü de çok hızlı gelişiyor ve modern mobilya alanında çok mükemmel ürünler üretiliyor. Modern mobilyalar seri üretimle yapıldığı için yoğun talepleri karşılamada daha iyi bir çözüm oluyor. Ama tüm bu avantajlarına rağmen klasik tutkunu bir kesim için klasik mobilya değerini hiç yitirmiyor. Klasik tutkunları yatak odalarında, yemek odalarında ve salonlarında klasik mobilyalarla ihtişamlı bir dekorasyon yaratmayı tercih ediyor.

Klasik tarzı terich edenler mobilya seçiminde daha seçici oluyorlar. Kullanılan malzemelerden tasarıma ve el işçiliğine kadar her şey detaylı bir şekilde inceleniyor, evin genel dekorasyonuna uygun renk ve modeller inceleniyor. Bu nedenle klasik mobilya üreten firmalar çok daha titiz bir üretim yapmak zorunda kalıyor. Klasik mobilya alanında müşterilerin beklentilerine en uygun modelleri onat mobilya firmamızda bulacaksınız. Mobilyalarımız evlerde bir saray havası yaratıyor.

Ülkemizde mobilya sektörünün en gelişmiş olduğu yerlerden biri de Ankara’dır. İç piyasanın ihtiyacı yanında ihracatın da büyük kısmını özellikle Siteler’ de toplanmış firmalar karşılıyor. En ihtişamlı klasik mobilya çeşitlerini ankara klasik mobilya firmalarında bulabilirsiniz. Onat mobilya firmamızın ürünleri burada da en çok beğenilen ürünler oluyor. Değerli ahşap ve kumaşlar, altın veya gümüş varaklar, geçmişten esinlenerek yapılmış oyma ve süslemeler, klasiğin ağırbaşlılığına uygun göz alıcı renkler ve şık tasarımlar modellerimize hayranlık uyandırıyor. Klasik mobilyaların her biri özel olarak tasarlandığı için modellerimizi başka hiçbir yerde bulamazsınız.

Onat mobilya çeşitlerini artık www.onatmobilya.com sitemizde de görebilirsiniz. Meşe, çam, maun, kiraz, ıhlamur gibi ağaçlardan yapılan yatak odaları, yemek odaları ve salon takımları ipek, kadife, saten gibi kumaşlarla kaplanmıştır. Renk olarak bej, kahve tonları, sonbahar renkleri, bordo, lacivert, açık yeşil veya mavi gibi aradığınız her rengi bulabilirsiniz. Klasik mobilyalar diğer mobilyalara göre daha pahalı olsa da firmamızda her bütçeye uygun modeller de bulunmaktadır. Sipariş edeceğiniz ürünler en kısa sürede kargoyla ya da nakliye şirketleriyle adresinize gönderilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: