Arçelik 6232 HSY Bulaşık Makinesi

 

Sahip olduğu şık tasarımı, A+ enerji sınıfına mensup oluşu ve aynı zamanda A+ yıkama ve A+ kurutma performansı ile gümüş ve gri renklerde üretilen Arçelik 6232 HSY Bulaşık Makinesi’ni sizlere tanıtacağız.

Gümüş ve gri olmak üzere 2 farklı renkte üretilen bulaşık makinesi, 12 kişilik bir hazneye sahiptir ve bu sebepten tüm bulaşıklarınızı tek seferde ve hızlı bir şekilde yıkar. 1800 W’lık ısıtıcı gücü ile, tüm kirleri uğraştırmadan söküp atar. Enerji, kurutma ve yıkama performansı A+ düzeyindedir. Yıllık su tüketimi 4.200 litre olup, yıllık elektrik tüketimi ise 291 kW/h olarak belirtilmiştir.

Diğer modellere benzerlik gösteren iç tasarımında, altta 4, üstte 2 olmak üzere toplam 6 adet yatar ve katlanır tel mevcuttur. Hareketli çatal kaşık bölmesinin yanında, yüksekliği ayarlanabilir 4 adet fincan rafı vardır. Ürün özellikleri içerisinde verilen değerler, sizin elinizdeki ürünler ile örtüşmüyor ise, herhangi bir Üsküdar Arçelik Servisi’ni arayıp bilgi alabilirsiniz.

Ekonomi, hızlı ve yoğun olarak kullanabileceğiniz 3 kontrol programıyla, 50 – 58 ve 70 santigrat ısılara ulaşılabilir. Ekonomi program süresi 165 dakikadır. Bardak koruma sistemi, parlatıcı göstergesi ve tuz göstergesine sahiptir.

Net ambalajsız ağırlığı 45 kilodur. Buna rağmen içi doluyken bile ayarlanabilir üst sepete sahiptir. Su güvenlik sistemi olarak taşma emniyet teknolojisi kullanılmıştır. Bulaşık makinesi baştan aşağı paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiştir. Statik kurutma sistemi kullanılmıştır. 50 santime varan yüksek bazaya montaj olanağı, anti bakteriyel conta ve paslanmaz çelik gövdeye sahip olan 6232 HSY, standart bir gövde yapısına sahip olup, montajı ücretsiz bir şekilde Arçelik Servisi tarafından yapılacak olan beyaz eşyalar arasındadır.

Tüm İstanbul’a hizmet veren Acıbadem Arçelik servisi, siz değerli Arçelik müşterilerine de hizmet vermeyi kendine görev bilmiştir. Edindiğiniz herhangibir Arçelik Beyaz Eşya ile alakalı bakım, tamirat ve montaj ile ilgili yardıma ihtiyacınız olduğunda, Ataşehir Arçelik Servisi’nin bir telefon kadar uzağınızda olduğunu unutmamanız gerekir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: