Ayı Teddy 2 Filmi

ABD yapımı komedi türündeki Ayı Teddy 2 filmi ülkemizde de 10 Temmuz 2015 tarihinde vizyona girdi. Yönetmenliğini Seth MacFarlane’in yaptığı filmin baş rollerini ise Mark Wahlberg, Seth MacFarlane ve Amanda Seyfried paylaştılar.
Filmin konusunda ise birinci filmden sonra Ted kendi hayatını kurmuştur ve sevgilisi Tammy Lynn ile evlenmiş ve mutlu şekilde yaşamakta olan bir ayıcıktır. Teddy’in muhteşem de bir seks yaşantısı vardır ve bundan dolayı da memnun olan ayıcık artık baba olmak istemektedir. John’dan bu konuda yardım isteyen Teddy, sperm bağışçısı olması için ricada bulunur. Bu konuda John’un yardımı kabul etmesinin ardından mutlu olan Teddy sperm bankasından gelen bilgi ile yıkılır. Çünkü bu sistemle bebek sahibi olabilmesi için Teddy’nin önce insan olduğunu kanıtlaması istenmektedir. Şimdi Ted, ABD’de yasalar karşısında tüm vatandaşlar ile eşit ve aynı haklara sahip olduğunu kanıtlamak adına duyguları ve ruhu olan biri olduğuna kanunları ikna etmek durumundadır.
2012 tarihinde ilk filmi ile vizyona girmiş olan ve seyirciyi de gülmekten kırıp geçirmiş olan Ayı Teddy filminin devamı da en az ilk filmi kadar edepsiz ve komik.
Filmin yönetmenliğini yapan Seth MacFarlane aynı zamanda Ayı Teddy’inin de seslendirmesini üstlenmiş. İkinci filmde de yine başrolde Mark Wahlberg’i görürken CG animasyon ve Canlı aksiyonu birleştiren film senaryosunda Seth MacFarlane’in yanında Alec Sulkin ve Wellesley Wild’ın da imzaları yer alıyor.
Sitemizden son derece kaliteli şekilde Ayı Teddy 2 İzleyebilir ve eğlencenin keyfini siz de konforlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.
Family Guy dizisinin de yaratıcısı olan Seth MacFarlane’ın 3. uzun metrajlı filmi olan Ayı Teddy 2 filmi, birincisinin başarısının ardından geleceği herkes tarafından bekleniyordu. İlk filmin ardından gelen ikinci filmde, birinci filmi izlemeyenler için de bir takım ipuçları yer alıyor. Birinci filmde tüm işi kadınlarla ilgilenmek olan, uyuşturucu kullanan ve sürekli partilere gitmekten hoşlanan Ted, ikinci filmde hayatını düzene koymuş ve aile babası olmak isteyen biri olarak karşımıza çıkıyor. Bebek sahibi olmak isteyen Teddy’nin devlete insan olduğunu kanıtlaması istenirken, en yakın arkadaşı olan John ile bu mücadele içinde yer almaya karar veriyorlar ve böylece de hikaye başlamış oluyor.
Filmde Family Guy esprileri de görebilirken, eğer ikinci sınıf Amerikan dizi ve filmlerine hakim değilseniz bu filmdeki esprileri bir süre anlamayarak, karmaşaya dönüştürebilirsiniz. Filmin negatif tarafı sadece bu. Diğer yandan filmin aralarında göreceğiniz romantik dakikalar ve aksiyon unsurları da komik olurken aynı zamanda bu sahnelerle dalga da geçip, daha çok eğlenmenize neden oluyor. Seth MacFarlane 115 dakika süren Ayı Teddy 2 filmini sürekli yüksek tempoda tutmuş ve izleyenlerin de son derece eğlenmelerine neden olmuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: