Bahçelievler etüt merkezi, Bahçelievler etüt merkezleri

Doğduğu andan itibaren her şeyinin olduğu gibi eğitim hayatının da planlandığı bebekler günümüzün eğitimli anne – babalarının elinde sürekli bir telaş, hazırlık ve sınav maratonunda koşmaya alışarak büyüyorlar. Doğdukları andan itibaren diyoruz zira çocukların ilk dişinden adımına, yemeği nasıl yediğinden kurduğu cümlelere, doğal büyüme seyrinde sergilemesi gereken davranışların hepsi bir yarışa döndürülüyor.

 

Oysa bebekliğini bebek, çocukluğunu çocuk olarak yaşayabilen, oyunlarla, eğlenceli zamanlarla hafızalarını dolduran kişilerin hayatta daha mutlu, başarılı, sağlıklı ve insani davranışlar sergilediğini gözlemleyebiliyoruz. Peki, sizin çocuğunuz eğlenirken, öğrenen, kendilerini geliştiren diğer çocuklarla açıldığını sandığınız mesafe nasıl kapanacak?

 

Çok iyi ilkokullarda düzenli, disiplinli eğitim verilen her çocuk çok iyi bir liseye yerleşemediği gibi çok iyi adı verilen liselerde, kolejlerde öğrenim gören gençlerin hepsi de akademi dünyasının başarılı gördüğü üniversitelere giremiyorlar. Oysa eğlenme döneminde zorlayıcı baskılar yaşamayan, o kursu, bu kursu koşturulmayan minik insanların zamanı geldiğinde kolay bir ergenlik dönemi ve disiplinli çalışma sistemine erişebildiklerini görüyoruz.

 

Kalan ders açıkları da semtine göre başarılı etüt merkezleriyle rahatça kapanıyor. Bahçelievler’de yaşayan bir öğrenci herhangi bir arama motoruna Bahçelievler etüt merkezleri yazıp arattığında çok iyi eğitim veren yerlerle karşılaşabiliyor. Bu bilgiden yola çıkarak Bahçelievler’de ikamet eden, sınav hazırlığında olan gençler için en iyi etüt merkezi araması yapıldığında sonuç ne oluyor?

 

Başarı Üssü Etüt Merkezi isminden de anlaşılacağı üzere çocuklarınızın hak ettiği başarıya ulaşabilmesi için her daim onların yanında olan, uzman ve ilgili eğitmen kadrosuyla ders saati dışında çocukların anlayamadığı konularla alakalı fazladan etüt verme sistemiyle çocuğun anlamadan eve dönmesini engelleyen hocaların orada bulunmayı, ders vermeyi, soru çözdürmeyi mesaili bir iş olarak görmediği, öğretme amacının en yüksek amaç olarak belirledikleri Başarı Üssü Bahçelievler etüt merkezi talebinde listenin başlarında yer alıyor.

 

Siz de çocuğunuzun psikolojisini yıpratmadan, sınava tekrar tekrar hazırlanmasına gerek kalmadan, başarılı olduğu inancı desteklenerek istediği bölüme yerleşebilen, istediğini çalışarak kazanabileceğine inanan ve bunu kendine kanıtlayan bireyler yetiştirmek istiyorsanız www.basariussu.com.tr internet sitesini hemen şimdi ziyaret ederek ailemize katılın.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: