Battlefield 4 bedava ! Ea Game

Kategori: Oyunlar - Yorum Yazın
Battlefield 4 bedava ! Ea Game

EA Sport geliştirirdiği Battlefield 4, tek takım bölüm aracılığıyla kocaman reaksiyon toplasa da en tek sürü oynanan FPS oyunlarından biri. Savaş atmosferini oldukça başarılı tek biçimde oyunculara aktaran Battlefield 4’ü tek haftalığına bedava olarak oynayabilirsiniz.

Hikâyesi dâhil 64 kişilik çoklu oyunu modunu da 7 gün oynayabileceğiniz Battlefield 4’ü, 7 günün nihayetinde oynamaya devam etmeniz amaçlı satın almanız gerekecek. Şayet siz de 7 gündelik tek Battlefield 4 tecrübesi yaşamak istiyorsanız buraya tıklayarak oyunu tek hafta süresince ne türlü bedava biçimde oynayabileceğinizi hamle adım görebilirsiniz.

Not: Oyunu 14 Ağustos’a civarı bedava olarak indirme şansınız var ancak 7 gündelik yani 168 saatlik bedava oynama süreniz oyuna girdiğiniz anda başlayacak. Öbür tek değişle yedi gündelik oynama müddetini dilediğiniz tek gün başlatabilir ve oyunu 7 gün gün süresince bedavaya oynayabilirsiniz ancak bu 168 saatlik süre oyunda geçirdiğiniz süre olmayacak. Yani oyunu hiç açmasanız da tek hafta ardından tecrübe süreniz sona erecek .


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: