Baymak Servis Kampanyalarında Son Günler

Baymak Servisi yıllardır tüketicilere en kaliteli cihazları üretmektedir. Firmamız ise müşterilerine hizmet vererek oluşan ve oluşacak olan arızaları gidererek sorunlarınıza çözüm sunmaktadır. Baymak Servis Baymak marka tüm model kombi ve klimaların bakım, onarım, montaj ve arıza giderme işlemlerini en güvenilir ve garantili bir biçimde adresinize gelerek hızlı bir biçimde yürütmektedir. Baymak Servis ülkemizin tüm noktalarına erişebilecek bir servis ağına sahiptir. Müşterilerine bir telefon kadar yakın olan firma verdiği hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Bizim için öncelik siz değerli müşterilerimizin yani baymak kullanıcılarının memnuniyetidir. Baymak ürünleri hakkında merkezimizi arayarak Baymak Kombi Tararruf Sağlar Mı? Gibi soruların yanıtlarını en kısa yollardan bulabilirsiniz. Bu sebeple de devamlı hizmette yenilikler ve gelişimler için huzurunuzda olan bizlere her zaman ulaşarak sorunlarınızı anlatabilir çözüm olanaklarından yararlanabilirsiniz. Her daim yanınızda olan Baymak Servis yine siz tüketicileri düşünerek ve yine Baymak kombi kullanıcıları için muhteşem bir kampanya başlatmış bulunmaktadır.

bay3

Baymak Servis olarak yapmış olduğumuz kampanyalarımızdan bahsedelim dilerseniz;  Kombi kullanıcılarının maliyet olarak yüksek bulduğu kombi bakımlarıyla ilgi bizler sizin için kombi bakım kampanyası başlatmış bulunuyoruz. Bilindiği gibi kombi bakımı hem can hem mal güvenliği için mutlaka yılda bir kez yapılması gerekir. Kombi bakımı yaptırarak hem kombinizin ömrünü hem de ileride oluşacak arızaların önüne geçmiş olursunuz. Bu başlatmış olduğumuz kampanya ile artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Baymak kombi tüketicileri olarak henüz kombi bakımlarını yaptırmadıysanız sizin için yapmış olduğumuz toplu bakım yaptırarak sizlerde indirimlerden faydalanabilirsiniz. Toplu bakım kampanyası nasıl oluyor? Hemen bahsedelim; 5 ve 10 arası kombi için %30 10 kombi ve 50 kombi için %35 50 kombi üzeri bakımlarda ise %40’a varan indirimlerimiz söz konusu. Yine siz değerli Baymak kullanıcıları için yapmış olduğumuz diğer bir kampanyamız; Gaz alarm cihazı taktırmak istediğinizde yani böyle bir talepte bulunduğunuz zaman bizden kombi bakımını ücret almadan gerçekleştiriyoruz. Ve yine tesisat yıkama işlemi yaptırmak istediğiniz takdirde kombi bakımınızı ücretsiz yapıyoruz. Bu yapmış olduğumuz iki uygulamayla kombi bakımlarınızı ücretsiz yaptırmış olacaksınız. Diğer bir kampanyamız ise Vip servis hizmetimiz. Bu kampanyamızla Baymak kullanıcılarına aynı gün içerisinde servis hizmeti sunmaktayız. Vip servis hizmetimizden kimler nasıl yararlanabilir bunun hakkında sizlere bilgi verelim; Vip servisimizden yeni randevu alacak ve önceden kaydı olan müşterilerimiz faydalanabilir. Vip servis hizmetimizden yaralanabilmek için müşterilerimiz iki servis bedeli ödemek koşuluyla faydalanabilecek. Yapmış olduğumuz kampanyamızdan bir diğeri ise 3 yıl içerisinde bizden servis hizmeti almış kullanıcılarımızdan ikinci bir servis ücreti talep edilmeyecektir.

Baymak Servisi olarak yapmış olduğumuz bu kampanyalarla siz Baymak kullanıcılarının her zaman yanında olduğunu kanıtlamış ve her zaman çözüm odaklı hizmet sunduğumuzu bir kez daha ortaya koymuştur. Başlatmış olduğumuz bu kampanyalarla ilgili detaylı bilgi almak için Baymak Çağrı Merkezini arayarak canlı destek alabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimizden yardım alabilir, bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Profesyonel kadromuzla sizlere her zaman yardımcı olmaya hazırız.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: