Sosyal Medya Sitelerinde Beğeni ve Takipçilerinizi Arttırın

Sosyal ağlar artık hayatımızda olmazsa olmazlarımız arasında yer alıyorlar. Özellikle akıllı telefonların gelişmesi sonrasında artık sosyal ağları cebimizde taşıyabiliyoruz. Bu popülerliğin bir sonucu olarak da sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla daha fazla kişiye ulaşmak istiyoruz.

Ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya hesapları arasında Facebook, Twitter, Ask.fm, Instagram ve Youtube’u örnek gösterebiliriz. Bu sosyal ağlarda daha çok takipçiye ulaşmayı ve daha çok beğeni almayı hepimiz isteriz, öyle değil mi? (eveeeett)

Facebook, Twitter, Ask.fm, Instagram, Vine ve Youtube’da Takipçi ve Beğeni Arttırma

Aslında bu amaç için onlarca web sitesi var. “Facebook takipçi kasma”, “Facebook beğeni kasma”, Twitter takipçi kasma” gibi anahtar kelimeler üzerinde yoğunlaşıyor ve Google aramalarında da üst sıralarda çıkmayı amaçlıyorlar – ancak temiz ve zararsız bir web sitesi bulmak neredeyse imkansız. Bir çok art niyetli kişi, insanların daha çok kişiye ulaşma isteklerini kötüye kullanıyor ve onlara tabiri caizse gizli kodlarla, çeşitli yollarla tuzaklar kuruyor. Aşağıda tanıtacağım web sitesinde ise böyle problemler yaşamıyorsunuz; çünkü bu site oldukça profesyonel bir sistem üzerine kurulu ve dünya çapında tanınan bir site. Facebook ya da Twitter için “takipçi hilesi” ya da “beğeni hilesi” diye yutturmaya çalıştıkları ıvır zıvırlarla boşuna vaktinizi harcamayın.

AddMeFast.com

AddMeFast.com sayesinde farklı sosyal ağlarda bir çok işlemi zararsız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tamamladığınız aktivitelerden kazandığınız kredileri harcayarak sosyal medya hesaplarınıza farklı etkileşimler çekebiliyorsunuz. Yapabileceğiniz işlemleri sıralayacak olursak:

  • Facebook sayfa ve durum güncellemesi için beğeni kasma
  • Facebook paylaşım yaptırma

Facebook takipçi kazanma (profili takip edenler, ‘herkese açık’ yayınladığınız gönderileri görebilirler)

 • Twitter takipçi, retweet ve favori kasma
 • Twitter’da bir tweet paylaştırma
 • Youtube izlenme sayısı, beğeni ve favori kasma
 • Youtube’daki kanal sayfanıza üye kasma
 • Ask.fm beğeni kasma
 • Instagram takipçi ve beğeni kasma
 • Vine takipçi kasma
 • Vine beğeni kasma

Çok fazla değil mi :) Bu sosyal ağların yanında ülkemizde pek popüler olmasalar da Google +, Pinterest, SoundCloud, Myspace ve VK için de etkileşim seçenekleri mevcut.

Ücretli mi?

Hayır. AddMeFast sistemi tamamen ücretsiz ve karşılıklı etkileşime dayanan bir sistem.

Virüs Tehlikesi Var mı?

AddMeFast sistemini kullanırken sosyal medya hesaplarınıza herhangi bir uygulama vs. yüklenmiyor – bu yüzden internetteki bir haber sitesini ziyaret ettiğinizde ne kadar virüs bulaşma riski varsa o kadar var (yani yok denecek kadar az). Kaldı ki diğer büyük web siteleri gibi AddMeFast ekibi de sunucularında sürekli ve gerçek zamanlı bir güvenlik taraması gerçekleştiriyorlar.

Parolamı vermem gerekiyor mu?

Hayır. AddMeFast sistemi sosyal medya etkileşimleriniz için kullanıcı adınızı ya da parolanızı istemiyor. Tek yapmanız gereken bir AddMeFast hesabı oluşturmak ve başkalarının sosyal medya hesaplarıyla etkileşime girerek kredi kazanmak. Sonrasında ise kendi sosyal medya hesabınızı ekleyebilir ve kazandığınız kredileri, başkalarının sosyal medya hesaplarınızla etkileşime girmeleri için harcayabilirsiniz.

Puan satın alabilir miyim?

Evet. Sistemde daha hızlı yükselmek isterseniz farklı miktarlarda puan paketleri satın alabilirsiniz. PayPal gibi alternatif ve güvenli ödeme yolları da destekleniyor.

Üye olmak için: AddMeFast.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: