Beşiktaş’ta Kiralık Daire

Söz konusu emlak olunca internette de gerçek hayatta da çok sayıda kaynak ve ilan havuzu mevcut. Bu iyi bir şey gibi görünse de esasında güvenilir olmayan, diğer bir deyişle yanıltıcı olan ve hatta dolandırıcılığa kadar gidebilen ilanların sayısının da çok olması anlamına geliyor. Paranın kolay kazanılmadığı günümüz dünyasında emlak gibi yüksek miktarda paranın döndüğü bir sektörde yanıltıcı ilanlar çok can sıkıcı olabiliyorlar, bu yüzden alıcılar güvenilir kaynaklara ihtiyaç duyuyorlar.

Bu noktada, siz potansiyel alıcılara bir web sitesini tanıtmak istiyorum. metrekare.com adresinde bulunan web sitesinde satılık ya da kiralık ev ilanlarına hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmanız mümkün. Amacını “En kolay emlak alma, satma ve kiralama deneyimini sunmak” olarak açıklayan metrekare.com’un hedefleri arasında da “istediğiniz ev, arsa ve iş yeri hakkında en detaylı bilgiye en kısa sürede sahip olmanızı sağlamak” maddesini görebiliyoruz. Aradığınız kriterleri girerek, doğrudan aradığınız ilana ulaşabileceğiniz metrekare.com’da, sadeliği temel alan kullanıcı arayüzü sayesinde reklamlardan ve ilgisiz içeriklerden arındırılmış bir ziyaret gerçekleştirebiliyorsunuz. Gerçekleştirdiğiniz aramaları, daha sonraki süreçte tekrar kullanmak için kaydedebiliyorsunuz. Örneğin, www.metrekare.com sitesinde Beşiktaş kiralık daire anahtar kelimesiyle, istediğiniz kriterleri de girerek arama yaptığınızda aramayı kaydedebiliyor ve ertesi gün hesabınıza giriş yaptığınızda aynı aramayı tekrar gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer belirlediğiniz bir bölge varsa, o bölgede bulunan tüm emlak ofislerinin bir listesine ulaşabilmenizi sağlayan metrekare.com, üst menüsünde yer alan “Emlakçı Bul” seçeneğine tıkladığınızda belirlediğiniz bölgede bulunan emlak ofislerini Google Haritası üzerinde işaretleyerek size emlak ofislerinin konum bilgilerini de sunuyor. Metrekare.com, emlak sektöründe hizmet veren diğer web sitelerinde pek rastlanmayan Android ve Apple iOS işletim sistemleriyle çalışabilen mobil uygulamasıyla da öne çıkıyor. Soru-Cevap bölümü sayesinde bölgeler ve mahalleler hakkında sorular sorabiliyor ve diğer kullanıcılardan cevap isteyebiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak ilan ekleyebileceğiniz metrekare.com, ilk paragrafta belirttiğim gibi emlak alıcıları için güvenilir bir sisteme sahip. Farklı illerde hem satılık, hem de kiralık konut, iş yeri ve arsa ilanları barındıran metrekare.com, emlak sektöründe alıcı olanların mutlaka ziyaret etmeleri gereken bir web sitesi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: