Beykoz Bosch ve Arçelik Servis Hizmetleri

 

Ülkemizde milyonlarca insan yaygın servis hizmetleri nedeniyle bosch ve arçelik marka beyaz eşya almayı tercih ediyor. Elbette bu markaların ürünleri teknolojik olarak çok kaliteli ürünlerdir. Fonksiyonel özellikleri yaratıcı tasarımlarıyla zaten çok beğenilen ürünlerdir ama servis hizmetlerinin hızlı ve kaliteli olması bu tercihi iyice arttırmaktadır. Ülkemizin neresinde yaşıyor olursanız olun sizin hemen yakınınızda mutlaka bir bosch servisi olacaktır. Beykoz bosch servisi firması olarak bölgemizdeki bosch kullanıcılarının her an yanında olmaktayız. Çağrı merkezimiz 7/24 faaliyette olup günü her saati arıza kaydı yapıyor. Servis ekibimiz en kısa sürede adresinize geliyor ve arızanın tamirini yapıyor.

Artan nüfus ve bosch ürünlerinin daha fazla ev ve işyerinde kullanılıyor olması nedeniyle tüm talepleri karşılamak için altyapımızı da güçlendirmiş bulunuyoruz. Çok sayıda servis aracımızla aynı anda pek çok arıza noktasına gidebiliyoruz. Servis elemanlarımızın tümü ürünlerimizle ilgili eğitimler almış deneyimli kişilerdir. Her türlü arızayı kısa sürede ve kolayca tamir edebilmektedirler. Ancak yerinde tamiri mümkün olmayan cihazlarınızı alıyor ve atölyemizde tamir ediyoruz. Bu işlem tamamlanana kadar da size yedek bir ürün veriyoruz.

Firmamız arçelik beyaz eşyaların da bakım ve tamirlerini yapıyor. Beykoz arçelik servisi firmamız için müşteri memnuniyetine öncelik vermekteyiz. Arçelik ve bosch beyaz eşyalar üstün teknolojik özellikleri nedeniyle sıradan tamircilere tamir ettirilmemelidir. Yeni teknolojileri bilmeyen tamirciler cihazınıza zarar verebilir, arızanın daha da büyümesine neden olabilir. Firmamız tamir ve bakım işlemlerine ve kullandığı yedek parçalara bir yıllık garanti veriyor ve müşterilerimizin güvenle cihazlarını kullanmasını sağlıyor.

Beyaz eşyalarınızdan biri arızalandığında veya bakımının yapılması gerektiğinde güvenle firmamızı arayabilirsiniz. Firmamızın verdiği hizmetler hakkında bilgi almak için bosch servisi adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Beyaz eşya arızalarının çoğu kullanım hatasından kaynaklanıyor. Sitemizde cihazlarınızın doğru kullanımı hakkında bilgileri de bulacaksınız. Basit önlemlerle beyaz eşyalarınızın daha verimli çalışmasını ve kullanım ömürlerinin uzun olmasını da sitemizdeki bilgilerle sağlayacaksınız. Firmamız bu kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla veriyor ve sizlere ödeme kolaylığı da sağlıyor. Kapıda kredi kartıyla peşin ya da taksitle ödeme yapabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: