Bir Efsanenin Sonu – Hobbit 3

1937 yılında J. R. R. Tolkien tarafından kalemi alınan hobbit 3 yeniden karşımızda… Seri etkileyici ve mistik öğeleri ile hobbit 3 izle seçeneğinden yararlanmak isteyen herkesi şimdiden davet ediyor. Bu özelliği incelendiği zaman gerek yorumlar  gerekse kurgusu bakımından ikinci filmden bir gömlek üste çıktığını belirtebiliriz.

Bilindiği gibi ikinci film sonunda Smaug serbest kalmış ve oldukça büyük bir kızgınlıkla ölüm saçmaya başlamıştı. Bu da bir anlamda Meşekalkan ve cüce ekibinin parmağı olduğu bir konudan kaynaklanmaktaydı. Bu bağlamda tüm soru işaretlerinin hobbit 3 ile cevap bulacağını belirtebiliriz. Başka bir deyiş ile bu efsane ikinci filmde ucu açık bırakılan her türlü soruya hobbit 3 izle seçeneği ile bir son vermeye hazırlanmaktadır.

Hobbit 3 izle filmi, ismine şarkılar yazılan, ‘Nasıl bitmeliydi?’ diye videoların çekildiği, dünya üzerinde milyonlarca insanın izlediği kendinden söz ettiren bir filmdir. Fakat Hobbit 3 filmi ile Smaug karakterinin etkileyici görsel efektler ile bürünmüş sahneleri dışında sıradan ve seride kendini tekrarlayan bir tarzda çekildiğini söylemeliyiz.

Bilbo’nun rahat ettiği evinden ayrılmasının ardından başına gelmedik macera kalmadı. Hobbit 3 ile Bilbo’nun yeniden evine dönüp dönemeyeceği de merak konusu olmaktadır. Buna karşın ilk iki filmde çok önemli rollerde yer almayan Gandalf’ın da oldukça önemli noktaları ile karşımıza çıkacağı bir film izleyeceğimizi söyleyebiliriz. Buna karşın hobbit 3 izle seçeneği ile Tolkien’in yazdığı bu inanılmaz macera serisinin de sonuna geliyoruz.  Her ne kadar yeni bir film çekilmeyeceği söylense bile bu mistik serüvenin tek bir filme bağlı kalarak sona erdirilmesi de haksızlık olacağından dolayı yeni filmlerde aynı ortamın ve dokunun kullanılması gerektiği de önemli başlıklarda yer almaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: