Biyoloji Dersine Çalışmak Artık Çok Kolay.. BiyolojiHocası.com Açıldı!

Biyoloji öğrenmek isteyen öğrenciler genelde bu dersi çok sıkıcı buldukları için kitaptan çalışamazlar ve okulda da sınava yönelik fazla bir bilgi edinemezler. Ali DAĞDELEN hocanın açmış olduğu biyolojihocasi.com sitesinde canlıların ortak özelliklerinden bitkilerin organlarına , boşaltım sisteminden , sindirim ve dolaşım sistemine kadar yüzlerce konunun detaylı ders notları ve videolu anlatımlarına yer verilmiş. İnternetten biyoloji öğrenmek isteyenlerin konu anlatımına ihtiyacı olanların bu sitedeki ücretsiz hizmetlerden yararlanması oldukça faydalı olacaktır.

Sitede yer alan biyoloji ders notları ve soru çözümleri büyük bir özenle hazırlanmış özellikle de online testler tam öğrencilerin işine yarayacak türden gibi görünüyor şimdiden bütün öğrencilere hayırlı olsun çünkü bu hizmet aynı zamanda bir ilk. Kısa bir süre sonra çıkmış biyoloji soruları da sitede yayınlanacak özellikle YGS ve LYS biyolojiden soru kaçırmak istemeyen öğrenciler için son derece faydalı olacağa benziyor.

Özellikle biyolojinin sistemler konusu her zaman öğrencilere zor gelmiştir bu konuyla alakalı olarak yapılacak en doğru çalışma biyoloji hocasının da belirttiği gibi ders çalışmadan önce güzelce konuya ait video dersi izlemek sonra test çözerek pekiştirmektir.

Ali DAĞDELEN hocanın çıkarmış olduğu 3lü Biyoloji Seti de sitede çok uygun fiyata satışa sunulmuş üstelik kapıda ödeme ile satın alabiliyorsunuz pek çok biyoloji öğretmeninin bile KPSS alan sınavlarına hazırlanmak için satın aldığı bu set içerisinde 165 adet video ders binden fazla sorunun videolu çözümü en zor biyoloji konularının en kolay ve akılda kalıcı anlatımları mevcut kısaca son zamanlardas öğrencilerin biyoloji gibi derse zaman ayıramayacak kadar çalışması gereken konu olduğunu düşündüğümüzde oldukça faydalı olacağına inandığım bir çalışma ortaya konulmuş. 49 lira gibi komik bir ücrete bu kadar kaliteli bir hocadan saatlerce özel biyoloji dersi almak bedava sayılır.

Sadece sınava yönelik değil aynı zamanda 9.sınıf , 10.sınıf ve 11.sınıf hatta 12.sınıf öğrencileri için de biyoloji konularına yer verilmiş böylece onlar da tamamen ücretsiz olarak özlü ders anlatım videolarına erişebiliyorlar.

biyoloji seti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: