Çalışma Koltukları

Çok uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimlerimiz ile büro mobilyaları üretmekteyiz. Kalite ve güven belgelerimiz kadar yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımız sonucu sektörde haklı ve de ayrıcalıklı bir yere sahibiz. Ürettiğimiz ürünlerde birinci sınıf kalite malzeme ve işçilik yanında birinci sınıf hizmet anlayışımız ile çalışmaktayız. Tüm iç piyasa da olduğu kadar dış piyasada da aynı ilkeden ödün vermeden, Dünya standartlarının üstünü hedefleyerek hizmet veriyoruz.  Kalitenin tesadüf olmadığını bilmek yanında yüksek kalitenin de makul fiyatlarla müşteriye ulaştırılmasının mümkün olduğu bilinci ile çalışıyoruz. Üretim sürecinde gösterdiğimiz hassasiyeti ürün teslimatlarında da göstererek zamanında teslimatı vazgeçilmez düsturumuz olarak sürdürmeye devam ediyoruz.

Ürettiğimiz ürünler ana sistemler yanında yardımcı ve tamamlayıcı malzemeler ve de aksesuarları da kapsamaktadır. Müşterilerimizin tek bir adresten ihtiyaçlarını görebilmelerini amaçlayarak ürün yelpazemizi de her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Ana üniteler kadar yardımcı ve tamamlayıcı ürünlerimizi de birinci sınıf malzeme, işçilik ve hizmetle müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bu geniş ürün yelpazemizin bir bölümünü de koltuk grupları oluşturmaktadır. Yine bu grupta da çok sayıda model ile hizmet vermekteyiz. Koltuk gruplarımız; sinema konferans, sandalye, verzalit sandalye, iso serisi, bar sandalyeleri, televizyon koltukları, yönetici ve sekreter koltukları, bekleme koltukları ve koltuk takımlar olarak çeşitlenmektedir. Yine her çeşit kendi içinde çok sayıda model içermektedir.  Bu yüksek standartlar ile ürettiğimiz gruplarımızdan birini de çalışma koltukları oluşturmaktadır.

Çalışma koltukları da kendi içlerinde çok sayıda seçenek ile ürün yelpazemizde yerini almış durumdadır. Çalışma koltuğu dendiğinde ilk akla gelen ergonomisi olduğunu bilerek omurganıza uygun son derece sağlıklı modeller ile hizmet vermekteyiz. Sağlık kadar dayanıklılık ve fonksiyonel özelliklerinin de önemini bilerek son derece rahat, sağlam ve kullanışlı ürünler ile size hizmet veriyoruz. Çalışma koltuğu doğrudan sağlığınızı ve de çalışmalarınızı etkileyen bir eşyadır. Bu hassasiyetle modern ve şık çizgileri yanında profesyonel fonksiyonları ile koltuklarımız sağlığınıza uygundur. Rahatlığınız kadar iskelet kas sisteminizin sağlığını da koruyabilmeyi hedefliyoruz. Bunun yanında son dere şık modeller ile ofislerinizin şıklığını artırıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: