Cam Balkon Modelleri

 

Balkonlar evlerimizde keyifli anların yaşandığı ve zevkle vakit geçirilen yaşam alanlarıdır. Özellikle yaz aylarında çay saatleri, sohbetler burada yapılır, çocuklar balkonlarda oynar, misafirler balkonlarda ağırlanır. Günümüzün modern binalarında da son derece kullanışlı balkonlar yapılıyor ve balkonlarda yaşam daha da konforlu oluyor. Ancak kış aylarında, soğuk, fırtınalı, yağmurlu havalarda balkon keyfimiz kaçıyor ve evlerimizin kapalı mekânlarına dönüyoruz. Bu keyfin kış aylarında da yaşanması için son yıllarda binanın mimarisine uygun cam balkon sistemleri uygulanıyor. Böylece yağmurdan, kardan, tozdan ve fırtınadan etkilenmeden balkonlarda yaşam devam ediyor.

Her balkon yapısına uygun cam balkon modelleri binaların genel görünümüyle de son derece uyumlu duruyor. Cam balkonlar açılabilir, katlanabilir özelliklere sahiptir ve dört mevsim kullanım rahatlığı sunar. Manzarayı engellemez, toza, yağmura karşı korunmayı sağlar, temizliği kolaydır, sağlam ve dayanıklıdır, özellikle çocuklar için de oldukça güvenli bir ortam sağlar. Bütün bu avantajlar nedeniyle son yıllarda balkonlarına cam balkon yaptırmak isteyenlerin sayısı da artıyor.

Katlanabilir özelliğe sahip cam balkon modelleri her tür balkon şekline göre değişken olabiliyor. Düz cam balkon, oval cam balkon, u cam balkon gibi çeşitlerle balkonlarınız en iyi şekilde kapatılacak ve konforlu bir yaşam alanı oluşturulacaktır. Firmamız cam balkon sektöründe kaliteli ürünleriyle önemli bir yere sahiptir. Cam balkon modellerimizde 8 mm temperli cam kullanıyoruz. Sistemi taşıyan teker sistemi paslanmaz malzemeden yapılıyor. Deneyimli işçilerimiz sayesinde kaliteli bir işçilikle ürünlerimizi imal ediyoruz. Modellerimizde kesinlikle hurda malzeme kullanmıyoruz.

Cam balkon yaptırmaya karar vermeden önce firmaların yaptığı işleri incelemeli ve referanslarını da değerlendirmelisiniz. Firmamızın kaliteli ve uygun fiyatlı cam balkon çeşitlerini görmeden karar vermeyiniz. Bizi telefonla arayabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz evinize gelerek dijital ölçü aletleriyle balkonunuzun ölçülerini alacaktır. Ölçü alındıktan sonra maliyet hesaplanır ve size fiyat teklifi sunulur.

Cam balkon modellerimizi ve çalışma sistemlerimizi www.modernbalkon.com sitemizde de görebilirsiniz. En uygun fiyatlarla, en kaliteli cam balkon hizmetini firmamızda bulacaksınız. Kusursuz ölçü alarak montajın da kusursuz olmasını sağlıyoruz. Böylece artık balkon keyfiniz kış aylarında da devam ediyor ve dört mevsim işlevsel olacak bir balkonunuz oluyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: