Casio, yeni kompakt sınıf dijital kamera modeli EX-Z28 HD MOVIE

Casio, yeni kompakt sınıf dijital kamera modeli EX-Z28 HD MOVIE

Basın Bülteni çekim Japonya’nın efsane elektronik markası Casio , yeni kompakt sınıf dijital kamera modeli EX çekim Z28 HD MOVIE’yi kullanıcılarının beğenisine sundu .

İster prof , ister amatör her fotoğraf tutkununun yalnızca tek tuşla çekim yapabilmesini temin edecek yeni kompakt fotoğraf makinesi EX çekim Z28 HD MOVIE’yi piyasaya sunuyor . 16 MP çözünürlüğündeki Exilim ailesinin yeni gözdesi , resimde meydana geldiği kadar HD çözünürlüğü ile videoda da iddialı .

MersaSistem distribütörlüğünde Türk kullanıcılara sunulan ürün , nitelikleri ve birbirinden güzel nitelik seçenekleriyle Exilim ailesinin gözdeleri arasında .

Herkesin çabuk , pratik fotoğraf çekebilmesi amaçlı EX çekim Z28 HD MOVIE fotoğraf ve video çekmeyi tek tuşa indirdi . ‘One Touch’ özelliği ile hafızadaki kayıtlı fotoğrafları de tek tuşla temizleme , izleme , değiştirme kolaylığıyla farklılık yaratıyor .

USB üzerinden de şarj edilebilen ürün , dik kalite de video çekimi de yapabiliyor . Ürünün teknik nitelikleri ise şöyle:

16 MegaPixel Çözünürlük 5x Optik Zoom 4x Dijital Zoom 2 , 7 LCD ekran 26mm Lens Lityum Lion Batarya Surat tanıma özelliği Youtube modu Tek tuş fonksiyonu Pratik çekim modu Titreşim önleyici özelliği Otomatik odaklanma özelliği Bulanıklık önleyici özelliği Bellek türü: SDCH , SD Sesli video çekim özelliği


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: