Çekmeköy Dekorasyon

 

Değişen yaşam tarzlarınız ve buna bağlı olarak ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar yaşam alanlarımızda bazı değişiklikleri de zorunlu hale getiriyor. Çocuklarınız büyür ve evinizde bir odaya daha ihtiyaç duyabilirsiniz. Mutfağınız artık size dar gelir ve balkonu mutfağa eklemek isteyebilirsiniz. Bunun gibi pek çok yeni ihtiyaç karşınıza çıkabilir. Ya da evinizin ya da iş yerinizin boya badanaya ihtiyacı vardır. Mutfak ve banyolarda yenilikler yapmanız gerekebilir. Bütün bu işleriniz için çekmeköy dekorasyon firmalarından biri olan firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız bölgemizde dekorasyon ve tadilat işlerinin en güvenilir adresidir. Farklı ustalık gerektiren tüm dekorasyon işlerini kendi profesyonel ekibimizle yapmaktayız.

Amacımız evinizi veya iş yerinizi kullanım amacına uygun hale getirmek ve konforlu bir yaşam alanı oluşturmaktır. İç mekân ve dış cephe dekorasyon uygulamalarımızla aynı zamanda mekânınıza değer de kazandırıyoruz. Dış cephe boya badana, mantolama, izolasyon, çatı değişimi, balkon kapama gibi uygulamalarımız estetik bir görünüm yanında evinizin içindeki yaşamı da daha konforlu hale getirecektir. Eviniz sıcaktan veya soğuktan daha korunaklı olacak, dış dünyanın gürültüsünden daha az etkileneceksiniz.

Firmamız tadilat ve dekorasyon çalışmalarında malzeme ve işçilik kalitesinden ödün vermeden en uygun fiyatlarla sizlere farklı alternatifler sunmaktadır. Çekmeköy tadilat işleriniz için bizi çağrı merkezimizden günün her saati arayabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Talebiniz bize iletildiğinde öncelikle içinde mimar ve mühendisimizin de bulunduğu teknik ekibimiz tadilat alanında keşif çalışması yapacaktır. Yaptırmak istediğiniz değişiklikleri öğrenecekler ve kendi mimari bilgileriyle sizin zevklerinizi birleştirerek en doğru projeyi hazırlayacaklardır. Tadilat ve dekorasyonun kusursuz tamamlanması için doğru bir planlama gerekir. Çünkü çalışmalar birbirine bağlı olarak yapılacaktır.

Firmamızın dış cephe ve iç mekân dekorasyon ve tadilatı kapsamında yaptığı işler boya badana, alçıpan asma tavan, kartonpiyer, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, fayans ve zemin döşeme, elektrik ve su tesisatı, izolasyon, mantolama gibi işlerdir. Her farklı iş için deneyimli ve usta personelimiz bulunuyor. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi size bildirdiğimiz zaman içinde eksiksiz olarak tamamlıyor ve teslim ediyoruz. Evinizde veya iş yerinizde hayal ettiğiniz bir dekorasyon için firmamız en doğru adrestir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: