Çelik Raflar

Çok geniş olarak üretim ve pazarlamasını yaptığımız ürün gruplarımızdan biri çelik raflardır. Çelik raflar; ağır rack CC raf sistemleri, ağır rack kutu raf sistemleri, ağır rack NPI raf sistemleri ve hafif raf ünitesi olarak gruplara ayrılmaktadırlar. Tüm b u gruplarımız kendi içlerinde modeller içermektedir. Ürettiğimiz modeller ile perakendeden toptana pek çok küçük ve büyük işletmenin ihtiyacını gidermeyi amaçlamaktayız. Perakende sektöründe yoğun şekilde ürünleri sergilemek ve satışa sunmak yanında depolamak için de kullanılmaktadır. Bunun yanında arşiv bölümleri ve de ufak ya da büyük depolar için de çelik raf sistemleri kullanılmaktadır. Çelik raflar ürünleri sergilemek kadar depolamak için de kullanılan ürünlerdir.

Tek taraflı depolama ve sergileme yanında çift taraflı da kullanıma uygun ürünlerdir. Çift taraflı kullanılabilirlik ile raf aralarında koridorlar oluşturulabilmektedir. Böylece çok daha fazla depolama ve de sergileme imkânı verirler. Raf sistemleri forklift, palet ve de çekici kullanımına da uygundur.  Çelik raf üniteleri elektro statik boya ile boyanmaktadır. Böylece hem sağlıklı depolama alanları oluşturmakta hem de farklı renklerde boyama tercihleri ile ürünlerinizi gruplandırabilmektesiniz. Böylece ufak alanlarda büyük miktarlarda depolama ve de sergileme imkânı vermektedirler. Geniş kullanım alanlarına sahip raflar ile tüm perakende ve toptan sektörünün ihtiyaçlarını gidermeyi amaçlıyoruz. Sırt sırta kullanım imkânları ile büyük ölçekli lojistik firmalarının depolarının karmaşık yapılarının düzenlenebilmesini sağlamaktadırlar.

Mevcut raf sistemlerimizin ihtiyacınızı gidermediği durumlarda ise size özel üretimlerimiz ile ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. Uzman ekibimiz gelip yerinizde ölçülendirme yaparak, ihtiyaçlarınızı projelendiriyor. Tamamen size özel üretimler yapıyoruz. Çelik raflar sergileyeceğiniz ya da depolayacağınız ürünlerin boyut ve ağırlıklarına göre imal edilebilir. Tüm ürün yelpazemizde olduğu gibi çelik raf sistemlerimizi de kendimiz üretiyoruz. 4000 m2lik kapalı alanda yaptığımız üretimlerimizde birinci sınıf malzemeyi birinci sınıf işçilik ile ürüne dönüştürüyoruz. Modern ve son teknolojiye uyumlu tesisimiz de profesyonel üretimler yapıyoruz. Tüm hammadde ve işçilik aşamalarında gözettiğimiz birinci sınıf üretimi, birinci sınıf hizmetle size ulaştırıyoruz.  Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile iç pazarda ve dış pazarda hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: