Crytek, iOS ve Android ‘te

Crytek, iOS ve Android amaçlı geliştirdiği önce oyunu Fibble sağlamak Flick’n’Roll’u ilan etti .

Crytek’in mobil pazarlara el atacağı tek zamandır konuşuluyordu esasında . Üstelik şirket , geçen sene , tabletlere karşı projeler geliştirmesi amaçlı Budapeşte’deki stüdyosunu da yeniden yapılandırmıştı. Bu Sabah ise, Crytek’in iOS ve Android amaçlı geliştirdiği önce oyun duyuruldu: Fibble sağlamak Flick’n’Roll.

Strateji öğeleri ile fizik tabanlı etkileşimleri tek araya getiren ayrıntılı tek bulmaca oyunu olacak Fibble- Flick’n’Roll, Crytek’in klasiği haline gelmiş dayanıklı görselleriyle de uyarı çekecek benzeri yaşanıyor . Fibble isminde sevimli tek uzaylıyı yöneteceğimiz oyunda, Fibble’ın kaybolan mürettebatını bulmasına destek edeceğiz.

Cevat Türk Malı , yeni oyunları hakkındaki görüşlerini şu sözlerle anlam etmiş:

Bu oyunu inşa etmek , tek oyun stüdyosu olarak merak veren tek adımdı. İnsanların mobil cihazlarda oyun oynama eğilimleri hakikaten benzersiz . Böylelikle köklerimize dönüp, enerjimizi harika oyun deneyimleri yaratmaya harcarken bununla birlikte da Crytek’in yüksek yapım kalitesi standardını koruyabiliyoruz.

Oyun ile ilgili şu an amaçlı daha çok detay yok. Yayınlanan önce videoda ise, sevimli Fibble’dan ve oyunun bahar aylarında piyasada olacağından fazlasını bulamıyoruz. Yeniden de beklemeye ölçüt , bilhassa de mobil oyunlara karşın tek ilginiz varsa.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: