DAHA YÜKSEK VERİM İÇİN ARÇELİK TEKNİK SERVİLERİ

 

            Beyaz eşyaların günlük hayatımızda pek çok iş yükünü hafifleterek, kendinize ek zamanlar bıraktığı söylenebilir. Çamaşır makinelerinden buzdolabına, bulaşık makinelerinden fırınlara, kombilerden klimalara her alanda Ataşehir Arçelik servisi verdikleri kaliteli bakım, onarım hizmetleri ile cihazlarınızdan çok daha verim almanıza olanak verecektir. Buzdolabının montajında güneş alan kısımlara ya da fırın yanına konumlandırmamak gereklidir. Bu gibi durumlarda motor erken ısınabilir ve ilerleyen durumlarda arızalar ortaya çıkabilir, hatta parça değişimleri gerekebilir.

Yedek parça ihtiyaçlarında tamamen orijinal seçenekler kullanılmakta ve bu sayede cihazlar ile birebir uyum sağlayan parçalar cihazların daha fazla deformasyona uğramasına izin vermemektedir. Bu durumlarda Yavuztürk Arçelik servisi cihazın orijinal kalitesini muhafaza etmesi için her türlü yedek parça ihtiyaçlarında orijinal ürünler kullanılır. Bu bir nevi cihazlarınızı sigorta ettirmek anlamına gelir. Çünkü uyum sağlamayan orjinal olmayan parçalar, cihazların çalışma sistemlerine zarar verecek ve çok daha erken bozulmalarına neden olacaktır.

Oluşan arızanın anında tespiti için cihazların çalışma sistemlerini çok iyi bir şekilde tespit edilmelidir. Sesli çalışma, su akıtma, ışığının yanması ancak makinenin hiç çalışmaması, buzdolaplarının iyi soğutmaması, fırınlardan anormal sesler gelmesi, kombinin gürültülü çalışması Göztepe Arçelik servisini aramak için yeterli sebeplerdir. Ayrıca kombi, klima, buzdolabı gibi cihazların yılda birkaç kez bakımının yapılması da önemli olmakta ve çalışma verimi destekleyecek kaliteli teknik servis hizmetleri ile daha az enerji sarfiyatı oluşturabilirsiniz. Fırınlarınızda ısıyı eşit dağıtmayabilir, ısıtmayabilir ya da hiç çalışmayabilir. Aynı şekilde buzdolabı, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarınızda da arızalar oluşabilir. Kombiler ve klimalar özellikle yılda bir ya da iki kez bakım yapılmadığı taktirde sürekli bozulabilecek cihazlar olmakta ve beyaz eşyalarınızın mekanik cihazlar olduğunu unutmadan bakımlarını da ihmal etmemek gereklidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: