dekorasyon ankara net

Bir yaşam alanı için gerekli olan şeylerin başında aydınlatma gelir. Aydınlatma insanoğlu var olduğu andan itibaren bizlere yaşam kaynağı olmuştur.Mekana göre aydınlatma çeşitleri günümüzde rafları süslerken, insanların tercih konusunda titiz davranmaları dikkat çekiyor. Çünkü sıradan alınmış bir abajur veya lambader mekana uyumsuz olursa, güzel bir hava katmak yerine orayı sadeleştirir.Diyelim ki, sizlerin tercihi bellona oturma grubu ise bu linkten detaylara ulaşabileceksiniz.

İnsanların bazı mekanlara göstermiş olduğu hassasiyet diğerlerine göre bambaşkadır. Örneğin bazıları salon için değerli süs eşyaları alırken, bazı kişilerde romantik yatak odası hazırlama hususunda gayret göstermektedir. Başta yatak odasının dizaynını değiştirmekle kalmayıp, renk, süs eşyası, aydınlatma, perde ve halı gibi bir çok unsuru bütünüyle düşünüp, istediği tasarıma lanse ediyor. Bu sayede klasik yatak odası mekanından çıkıp, daha modernize bir yaşam olanağı sunuyor.

Duvar kağıdı evin vazgeçilmez birer unsudur. Bir yapı marketten aldığınız ürün ile ithal ürün arasında pek fazla fark yoktur. Misal vermek gerekirse, koçtaş duvar kağıdı modelleri açık pembe, pudra ve beyaz renkleri daha çok barındırırken, ithal olan duvar kağıtları, daha sade gösterişten uzak tonları barındırabilir. Aradaki farkı anlamak için tek yapmanız gereken, uygulama kağıtlarına bakıp hayalinizde canlandırmak olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: