Demirdöküm Arızaları Canınızı Sıkmasın  

Çalışmalarımız esnasında her zaman kaliteli sonuçlar elde etmekte beraber ün yapmış bir firma olarak Demirdöküm Servisi olarak hizmet sağlamaktayız. Çalışmalarımız boyunca sizlere en kusursuz servis imkanını vurgulayarak hiçbir koşulda mağduriyet yaşamamanızı sağlamaktayız. Aslından Demirdöküm Servis olarak en büyük özelliğimiz her şeyden önce müşterilerimizin isteklerine ve taleplerine yer vermektir. Bu nedenle aslında bizleri vazgeçilmez kılan hem vermiş olduğumuz güven hem de sağladığımız kaliteli servistir. Tam donanımlı uzman teknisyen kadromuz Demirdöküm Klima ya da Demirdöküm Kombi Arızaları sorunlarınızda her daim yanınızda bulunarak sizlere kusursuz servis hizmeti sağlamaktadır. Bu nedenle bizleri tercih etmeniz durumunda hiçbir şekilde sizleri mağdur etmeden yaşadığınız her türlü problemleri kalıcı olarak çözümlemek amacıyla gayret ediyoruz. Farklı firmaların sağlamış olduğu servis hizmetlerinin aksine sizlere her zaman kalıcı çözümler sunmak amacıyla çaba göstermekteyiz. Demirdöküm firma olarak başlattığımız kampanyalarımızdan haberdar olmayan kalmasın diye sizlere birtakım kampanyalarımızdan bahsedeceğiz.

kom2

Başlatmış olduğumuz bu özel ve eşsiz kampanyalar eminiz ki bütün Demirdöküm kullanıcılarını memnun edecektir. İlk olarak bakımı yapılmayan hiçbir kombi kalmasın diye artık kombi bakımlarını yarı yarıya getirmek sizin elinizdedir.  Kombi bakım kampanyamız sayesinde 3 ve 10 kombi arası bakımlarda %30 10 kombi ve 50 kombi arası bakımlara %35 hatta 50 kombi üzeri bakım işlemleriniz için de %40 indirim sağlamaktayız. Kombi bakımının öneminin olduğu kadar tesisat yıkama işlemi de 4 yılda bir yapılması gerekli olan bir işlemdir. Tesisat yıkama işleminin fiyatı çoğu Demirdöküm kullanıcılarına makul gelmediğinden dolayı bu işlemi aksatabiliyorlar. Oysaki tesisat yıkama işlemini sizler yaptırdığınız takdir de 100 TL değerinde olan kombi bakım işlemini de ücretsiz şekilde yaptırmış olacaksınız. 3 yıl içerisinde tarafımızca hizmet almış ve tekrardan hizmet almak isteyen kullanıcılarımız ise ikinci bir şekilde servis bedeli firmamıza ödemeyeceklerdir. Şunu da belirtmek isteriz ki bu durum her kullanıcı için sadece bir kereliğine geçerli olacaktır. Tüm kullanıcılarımızın memnun kalmasını sağlamak amacıyla aynı gün içerisinde sağlayacağımız servis hizmetlerimizi Vip olarak sürdürmekteyiz. Vip servis hizmetimiz sayesinde 6 saat içerisinde kullanıcılarımıza servis yönlendirmesi sağlayarak sorunlarının bir an önce çözümlenebilmesi amacıyla ekipman kadromuzla seferber olmaktayız.

En iyi ve koşulsuz kaliteli servis imkanımızdan yararlanabilmeniz adına bizlere gün boyunca ulaşım sağlayarak kampanyalı hizmetlerimizden yararlanabilir, kampanyalarımız sonra ermeden sizlerde bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Demirdöküm Servisi olarak bizlere ulaşmanız durumunda çağrı merkezi çalışanlarımız sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktırlar. Kesintisiz servis imkanı ve güvenilir hizmet almak için bizlere Demirdöküm Çağrı Merkezi numaramızdan her daim ulaşım sağlayarak çekinmeden yaşadığınız sorunlara istinaden gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Sorunlarınız yanıtsız kalmasın diye Demirdöküm Servisi olarak bizler her daim yanınızdayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: