Deri Cüzdanlar

 

Hakiki deriden imal edilen ürünler, bayanlar ve erkekler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Her ne kadar hakiki deri olan ürünler çok tercih edilse de,  pahalı olması suni deriden imal edilen ürünlere talebi artırdı.

Hemen hemen her erkeğin cebinde bulunan cüzdanlar, erkekler için vazgeçilmez bir aksesuardır. Hem hakiki, hem de suni deriden imal edilen erkek cüzdan, birçok renk seçeneğine sahiptir.

Erkek Cüzdan Özellikleri

İşlevsel birçok bölmeye sahip olan cüzdanlar, boyutlarına göre tercih edilebilir. Gerçek deriden imal edilen bir cüzdanda bulunması gereken önemli özellikler vardır. Gerçek deriden imal edilen bir erkek cüzdan, gözeneklere ve çıkıntılara sahiptir.

Kokusundan gerçek deri olduğunu anlayabilirsiniz. Gerçek erkek cüzdanı, üzerinde zarımsı bir bölge bulunur. Cüzdan katlandığında zarımsı bölüm rahatlıkla görülebilir.

Uzaktan bakıldığında, gerçek deri olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Ateşe tutulduğu zaman kolay kolay yanmaz. Zor deforme olur ve kolay kolay yırtılmaz ya da kopmaz.

Suni Deri Cüzdan Özellikleri

Suni deriden yapılan bir cüzdanın her yerinde aynı doku bulunur. Yüzeyine dokunduğunuz zaman, her yerinin pürüzsüz ve eşit olduğunu görürsünüz. Suni deriden yapılan erkek cüzdan, gerçek deriyi andıran bir kokuya sahip olsa da, gerçek deri gibi kokmaz.

Suni deriden yapılan bir cüzdan çok çabuk alev alır. Cazip fiyatlar ile satışa sunulan erkek cüzdanları hakkında daha fazla bilgiyi; http://www.network.com.tr/erkek-canta-cuzdan  adresinde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: