Diablo III Oyunu

Ne var ki , teknik problemler oyunseverlarin yakasını bırakmıyor!

Yıllar devam eden heyecanlı bekleyişin sonrasında cehennemin kapıları nihayet bir kez ek olarak açıldı . Diablo III , dünyanın 4 bir yakınında tertip eden görkemli gece açılışlarının sonrasında bu sabah oyunseverlerle buluştu .

Lakin bunun sevinçli bir kavuşma olduğunu dile getirmek belli bir süre kolay değil büyük ihtimalle . Kurulum problemleri , oyundan kopmalar , bağlantı problemleri , başarımların ( achievements ) açılmaması , oyun içerisinde edinilen yanlış mesajları… Biz zindan fareleri için önce günün özeti böyle . Anlaşılan seneler devam eden geliştirme zamanı ile aylarca devam eden beta testleri dahi can sıkıcı teknik meselelerin önüne geçemiyor ( !? ) .

Yaşanan meselelerin büyük bir bölümünün sunuculardaki yoğunluk sebebinden olduğunu ihtimal etmek kolay değil değil . Blizzard toplum yöneticisi Bashiok ise , Twitter adresinden oyunseverleri dk dakika bilgilendirmeye çalışıyor . An itibariyle Asya sunucuları bakıma alınmış durumda . Buradan alınacak sonuca yönelik Abd ve Avrupa sunucularında da bir iş olması beklenebilir . ek olarak var .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: