Dosya Dolabı Fiyatları

Dosya dolapları modellerinden camlı ya da yarı camlı dosya dolapları şık ve modern görünümleriyle en çok tercih edilen modellerdir. Cam kapakların içinde belli bir düzen içinde bulunan dosyalar, şık tasarımlı dosya dolapları ofislerin dekorasyonuna da bir estetik kazandırıyor. Ofisler düzenli, temiz ve modern bir görünüme kavuşuyor. Ofislerin, resmi kurumların, özel işletmelerin, okulların, kısaca evrak işlerinin olduğu tüm iş yerlerinin en önemli ihtiyaçlarından biri dosya dolaplarıdır. Ofis çalışanları yapılacak işlerle ilgili bilgilere dosyalardan ulaşır. Bu nedenle de dosyaların göz önünde, hemen ulaşılabilecek bir yerde olması gerekir. Ama bu dosyaların etrafta dağınık halde bulunması da mümkün değildir.

Dosya dolapları bu ihtiyaç için en iyi çözümdür. Hem ofisin büyüklüğüne ve yapısına göre hem de dosyaların ebatlarına göre tasarlanan ve üretilen dosya dolapları çalışmaları kolaylaştırmaktadır. Ceylan çelik firmamız dosya dolapları konusunda müşterilerine sayısız alternatifler sunuyor. Dolapları kendi modern tesislerimizde üretiyoruz. Çelik malzeme kullandığımız dolapları kusursuz bir işçilikle üretiyoruz. Dosya dolapları artık sadece gri renklerle üretilmiyor. Elektrostatik toz boya ile dolapları dilediğiniz renklere boyayabiliyoruz.

Dosya dolapları çeşitlerimiz arasında kapalı, açık veya yarı kapalı dosya dolapları, birkaç gözü camlı dosya dolapları, tamamen camlı dosya dolapları bulunuyor. Firmanızın ihtiyacına ve zevkinize göre modellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Her birinin farklı kullanım rahatlığı bulunmaktadır. Dosya dolapları modellerimizi web sitemizde görebilir ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Mevcut dolapların dışında bir model düşünüyorsanız sizin ihtiyacınıza uygun modellerde de üretim yaparız. Dosya dolap ölçüleri de sizin ihtiyacınıza göre belirlenir. Genellikle de yüksekliği 100 cm, 130 cm olan ve genişliği 95 cm, derinliği 40 cm olan dosya dolapları en kullanışlı olanlardır.

Firmamızın dosya dolabı fiyatları her bütçeye uygun düzeydedir. Fiyatlar dolabın büyüklüğüne, modeline ve rengine göre değişir. Ancak tüm modellerimizde kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatları uyguluyoruz. Beğendiğiniz dolabın siparişini verdiğinizde aynı gün içinde ürünü kargoya veriyoruz. İstanbul içi nakliyelerden de ücret almıyoruz. Taksitli ödeme seçeneklerimiz de bulunuyor ve ödemeler sıkıntı yaşanmadan yapılabiliyor. Modellerimizi ve fiyatlarımızı mutlaka görmelisiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: