Dosya Dolapları Fiyatları

 

Ofislerde, okullarda, resmi kurumlarda, fabrikaların idari bölümlerinde ve bunlara benzer iş yerlerinde dosya dolapları olmazsa olmaz eşyalardır. İş yerlerinin bu bölümlerinde her gün yüzlerce işlem yapılır ve yapılan işlemler, evraklar dosyalara ve klasörlere konularak dolaplara kaldırılır. Böylece masa üstlerinde dosyalar yığılmaz ve karmakarışık görüntü ortadan kalkar. Dolaplara kaldırılan dosya ve evraklar tekrar gerekli olduğunda ise dolaplarda kolayca bulunur ve işler aksamadan devam eder. Dosya dolapları firmaların ihtiyacına göre farklı ebatlarda ve modellerde olabilir. Ceylan çelik firması olarak dosya dolabı imalatı yapan firmalar arasında en kaliteli imalatı yapan firmalardan biriyiz.

Dolapları 0,8 mm kalınlıkta kaliteli sacdan üretiyoruz. Dolap tasarımlarımızı firmaların ihtiyacına göre yapıyoruz. Tam kapaklı, yarım kapaklı, dört kapılı, iki kapılı, yarım cam kapaklı, farklı ebatlarda, dosya yapısına göre düzenlenmiş raflarla her ihtiyaca cevap verecek dosya dolapları üretiyoruz. Tasarımda işlevsellik kadar ofisin genel dekorasyonuna uyumlu model ve renkleri de kullanıyoruz. Renkler genellikle siyah, beyaz ve gri oluyor. Ama özel istekler olduğunda farklı renk uygulamaları da yapabiliyoruz.

Dosya dolaplarımız ikili ya da üçlü gömme kilit sistemiyle yapılıyor ve evraklar, dosyalar güven altında oluyor. Hırsızlığa ve yangınlara karşı tam bir korunma sağlanmış oluyor. Ayrıca elektronik kilit sistemi de uygulanabiliyor ve sadece şifrelerle dolabınızı açıp kapatabiliyorsunuz. Bu da aranan dosyanın kolayca bulunmasını sağlıyor, zaman kaybını önlüyor. Firmanızın dosya dolabına ihtiyacı varsa farklı firmaların fiyatlarını da incelemelisiniz. Çünkü dosya dolapları fiyatları her firmada farklı olabiliyor. Fiyatlar kullanılan malzemelerin kalitesine, dolabın ebatlarına göre değişebiliyor.

Firmamızın dolap fiyatlarının çok makul seviyede olduğunu göreceksiniz. Ancak fiyatlar yine de modeline, kalitesine ve sayısına göre değişecektir. Özellikle toplu alımlarda fiyat indirimlerinden yararlanabileceksiniz. Firmamız kredi kartına taksit imkânları da sunarak ödemelerin kolaylaşmasını sağlamaktadır. Modellerimizi ve fiyatlarımızı görmeden dosya dolabı yaptırmaya karar vermeyiniz. Firmanızın ihtiyaçlarına en iyi cevap verecek modelleri firmamızda bulacaksınız. Dosya dolaplarıyla ofisleriniz çok daha düzenli ve çok daha temiz bir görünüme kavuşacak, işleriniz daha da hız kazanacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: