Duygusal Anlar İçin Slow Time

Radyo dinlemek eskilerden kalan bir gelenektir. Uzun yıllar boyunca insanlar televizyondan önce radyoları kullanma başladı ve radyolar ile hayatlarına devam ettiler. Bir kutudan gelen müzik ve konuşma sesleri insanları cezbetmeye yetiyordu. Kimileri gündüzleri iş yaparken güzel müzikleri dinliyor ve kendine geliyordu, kimileri ise akşamları ajans haberlerini dinliyor ve dünyadan bilgiler elde ediyordu. Bu durum yıllar boyunca böyle devam etti, ta ki televizyon hayatlarımıza girene kadar. Televizyon radyonun görüntülü haliydi ve insanlar bunu daha çok sevmeye başlamıştı. Ancak yine de radyonun sevenleri onu bırakmadı ve günümüze kadar radyo bir ihtiyaç olarak kendi yerini korudu. Her evde en azından bir adet radyo bulunmasının sebebi budur. Zaten müzik aleti üreten kişiler de bu durumu bilmekte ve radyosuz müzik aleti üretmemektedir. Radyo şimdilerde her yerde kendine yer bulabilen bir duruma geldi. Cep telefonlarında kullanılan özel uygulamalar sayesinde istediğiniz herhangi bir radyo kanalını rahatlıkla dinleyebiliyorsunuz. Bunun yanında bilgisayar üzerinden de birçok radyo sitesine giriş yaparak onların yayınlarını dinleme imkanınız bulunmaktadır.

Slow Time,hem radyolarınızdan hem de internet üzerinden dinleyebileceğiniz yayınlar sunan bir radyo kanalıdır. Adından da anlaşılacağı üzere daha çok slow müzik üzerine yayın yapan bu radyo kanalı Türkiye’nin en başarılı slow müzik kanallarından bir tanesidir. Berna Kaytaz tarafından yayın yönetmenliği yapılan bu kanalda kullanılan müzikler Türkçe ve yabancı karışıktır. Bu radyo kanalı ilk çıktığı zamanlar bu kadar çok bilinmiyorken,  “Aşkını İtiraf Et” isimli program sayesinde kendinden söz ettirmeye başladı. Bu programı arayan dinleyiciler sevdikleri kişilere canlı yayında ilan-ı aşk ediyordu. Bu durum o kadar çok sevildi ki kanalı sırf bunun için arayanların sayısı çok fazla olmaya başladı.  Bu program sayesinde Slow Time eskisinden çok daha tanınır hale geldi ve kendinden söz ettirdi. Kanalda yayınlanan şarkıların güzelliği sayesinde de dinleyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaya devam etti.

Slow Time kanalında yayın yapan Berna Kaytaz, her sabah (hafta içi) saat 7’de yayına başlıyor. Kendisi daha önce birçok radyo kanalında daha çalışmıştır ve oldukça bilgilidir. Müzik konusunda bilgisi o kadar iyidir ki sırf bu yüzden bile yayınları kaçırılmamalıdır. Zaten yayını 3 saat sürmektedir ve sabah kahvaltı sırasında ya da araç ile yoldayken kendisini dinlemek birçok kişinin güne başlangıç şeklidir. Yıllardır radyoculuk sektöründe bulunan Berna Kaytaz, dinleyiciler ile paylaştığı müzik seçimleri ile de oldukça beğeni toplamaktadır. Saat 10’dn 12’ye kadar kanalda, hafta içi her gün Slow Jam yayını olmaktadır. Burada birbirinden güzel slow şarkıları dinleyebilirsiniz. Daha sonra 3 saat boyunca başarılı radyocu Osman Duman sizi alıp başka dünyalara götürecek. Slow şarkıların en dip noktasını göreceğiniz bu program günün orta bölümünde sizin kaçış yolunuz olacaktır. Her şeyden sıkıldıysanız gelin bir de bunları deneyin.

Günün yorgunluğundan kurtulmak için hafta içi her gün akşam saat 5’den 8’e kadar ise Kerem Öztürk huzurlarınızda olmaktadır. Kerem Öztürk sayesinde yorgunluk nedir hatırlamayacak, sakinliğin tadına varacaksınız. Güzel sohbetler ve şarkılar ile gününüz çok daha iyi bir şekilde bitmeye yaklaşacaktır. Bu konuda şüpheniz olmasın.  İstanbul’da 91.2, İzmir’de ise 107.0 Slow Time’ın frekanslarıdır. Hafta içi güzel programları dinlediğiniz Slow Time hafta sonları da birbirinden iyi müzik programlarına sahiplik yapmaktadır. Özellikle hafta sonları her sabah yayınlanan Saturday Brunch ve Sunday Brunch programları hafta sonunuza çok daha iyi başlamanızı sağlayacaktır.

Slow müziğe Slow Time ile doymak isterseniz canlı radyo dinleme sayfasına giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun için de canliradyodinle.com.tr adresindeki sitemize giriş yapmalısınız. Daha sonra radyoyu seçtiğinizde otomatik olarak başlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: