E-posta servislerine nasıl kayıt olunur?

Artık her işlemin internet üzerinden halledilmesi internetin hayatımızdaki önemini de her geçen gün  artırmaktadır. Sadece internet üzerinden çalışılan meslekler bile günümüzde ortaya çıkmaya başlamıştır. Gerek internet üzerinden çalışılan meslekler olsun gerekse diğer meslekler olsun özellikle e-posta servislerine çok fazla ihtiyaç duymaktadır. E-postalar üzerinden haberleşme veya dosya, rapor, evrak gibi belgelerin kolay bir şekilde gönderilebilmesi e posta kullanımınında önemini artırmaktadır.

Peki en çok kullanılan e-posta servis sağlayıcıları hangileri?

En çok kullanılan e posta servislerinin başında google’nin e posta hizmeti olan gmail gelmektedir. Google bir çok sektörde büyük hizmetlerinin vermesi yanı sıra e posta servis hizmetlerindende en büyük hizmet veren sağlayıcı olmuştur. Eğer bir gmail’den e posta adresi almak istiyorsanız ve nasıl e-posta hesabı açılacak bilmiyorsanız Gmail Kaydol bağlantısı yardımıyla nasıl kayıt olacağınızı öğrenebilirsiniz.

Google’dan sonra en büyük diğer e-posta servis sağlayıcısı ise microsoft’un sahip olduğu hotmail’dir. Hotmail’de dünyanın en çok kullanılan e-posta servisleri arasında yer almaktadır. Eğer tercihiniz hotmail’den yana ise hotmail aç bağlantısı yardımıyla veya msn kaydol bağlantısına tıklayarak  e posta hesabı nasıl açılır öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: