En Çok İndirilen Google Play Uygulamaları  

Akıllı telefonlardan daha akıllı bir şey yapılmışsa onlar da uygulamalardır. Şimdi size işlerimizi kolaylaştıracak bazı Android uygulamalar hakkında bilgi vereceğim.

-İlk uygulamamız CIA – Find Caller ID & Block. Bu uygulama sayesinde tanımadığınız numaraların kime ait olduğunu artık bileceksiniz. Numaranın sahibini göstermesinin yanı sıra numara engelleme ve numara listenizi herkesle paylaşma gibi özellikleri de vardır. Tabi bizim indirip kullanmamıza cazip gelen kısmı kimin aradığını öğrenmeye yarayan kısmı olacaktır.

-Bir diğer kullanışlı uygulamamız ise WIFI WPS WPA TESTER isimli uygulamadır. Bu uygulama birçok kullanıcı tarafından bilinmese de çok yarayışlı ve kullanışlı bir uygulamadır. Her modemde şifreleme farklı şekilde yapılmaktadır. Bu uygulama WPS olarak şifrelenmiş modemlerden internete bağlanmamıza olanak sağlar. Bir yerde oturuyorsunuz ve modem şifresini bilmiyorsunuz. Bu uygulama sayesinde şifreyi bilmenize gerek kalmıyor. Çünkü bu uygulamamız bize modemin WPS şifresini veriyor ve internete bağlanmış oluyoruz.

-Sıradaki uygulamamız fotoğraf çekmeyi sevenlere gelsin. Snapspeed adlı uygulama Google tarafından geliştirilen en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Snapspeed birçok efekt ve renk seçeneğiyle fotoğraflarımızı daha gösterişli hale getiren bir uygulamadır. Bu uygulama ile fotoğraflarınızı düzeltmek için Photoshop’da saatlerce zaman harcamanıza gerek yoktur.

-Bu yazımızda tanıtacağımız son uygulama ise Autodesk SketchBook. Çok sayıda kalem ve fırça kullanacağımız bu uygulama ile karikatürden karakalem çizimlerine kadar hayal gücümüzü süsleyen birçok düşünceyi resmedebiliriz. Özellikle kalem desteği olan akıllı telefonlarımızda kullanılması zevkli uygulamalardan biridir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: