En uygun uçak bileti uygulaması yayınlandı

Yaza hazır mıyız? Güneşin sıcacık ışıkları ile ısınmaya başlayan havalar yazın ve tatilin habercisi. Her geçen gün yaza bir adım daha yaklaşıyor, dolayısıyla tatile de bir o kadar yaklaşıyoruz. O halde tatil planları yapmaya başlayalım.

 

Eskiden tatil planı yaparken tatil için seçeceğimiz bölge, konaklayacağımız otel, hangi havayolu firması ile seyahat edersek tatilimizi daha ucuza getiririz diye düşünür, aylar öncesinden çalışmalara başlardık. Tatil için ayırdığımız bütçenin en büyük kısmı uçak biletlerimiz olurdu. Neden tatilde doyasıya harcamak varken, en çok uçak biletlerine para harcayalım ki?

 

İşte www.ucakbileti.com ile bu sıkıntılar tarihe gömülüyor. Bu web sitesi ile artık tatil için ayırdığınız bütçenin büyük bir bölümünü uçak biletlerine harcamak zorunda kalmaktan kurtulacaksınız.

 

Kolay kullanılabilir arayüzü ile her kullanıcının rahatlıkla kontrol edebileceği bu kullanışlı uygulama ile Pegasus, Atlasjet, Onur Air, Thy, Sunexpress, Anadolu Jet, Bora Jet olmak üzere tüm havayol firmaları ve havaalanlarını görüntüleyebilir, karşılaştırma yapabilir, sizin için en uygun firmayı bularak biletinizi satın alabilir, tüm havayollarını görüntüleyebilir, sorgulama ve karşılaştırma yapabilir, uçak rezervasyon ve bilet satın alma işlemlerinizi yapabilir, aktarmalı, direkt, ekonomik biletleri ve iptal edilebilir uçuşları, kalkış-varış saatlerine, havayolu ve havalimanına göre listeleyebilirsiniz.

 

Uygulama sayesinde yoğun günlük tempoda her uçuş firmasının fiyatlarını ayrı ayrı öğrenip karşılaştırma yapmak zorunda kalmayacak, tek bir ekran üzerinden havayolu firmalarının fiyat karşılaştırmasını yapabileceksiniz. bu sayede zamandan tasarruf edebileceksiniz.

 

Kullanıcılarına 9 taksit seçeneği sunarak kolay ödeme imkanı sağlayan bu mükemmel uçak bileti servisinin Android ya da iOS uygulamalarını mobil cihazlarınıza yükleyebilir ve size uygun uçak biletlerine kolay ulaşabilirsiniz. Böylece sadece tatilinizi nerede yapmak istediğinize karar vermeye çalışırsınız.

 

Ucakbileti.com’un Android uygulamasını indirmek için uçak biletleri bağlantısına, iOS uygulamasını indirmek için de ucuz uçak bileti bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: