Eros Varsa Problem Yok

 

 

Bugün adını çokça duyduğumuz Eros Geciktirici, gün geçtikçe iyi bir konuma geliyor ve yayılıyor. Cinsel problemleri çözmek için üretilen bu ilaç hız kesmeden yayılırken ve ülkemizde ciddi anlamda geniş bir kullanıcı hacmine sahip olan bu ürün hakkında neler biliyoruz? Krem olarak satışa sunulan bu ürün erken boşalma problemlerinizi ortadan kaldırmanızda sizlere yardımcı oluyor. Bu ürün ile daha detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Eros Bir Çeşit İlaç Mıdır?

                Ürün hakkında doğru bilinen yanlışlardan birisi ürünün ilaç olduğudur. Unutulmamalıdır ki ürün bir ilaç değil, yardımcı ve takviyesidir. Resmi kayıtlara da bu şekilde geçmiştir. Bilindiği üzere ilaçlar bazı vücutlara zararlı olabiliyor, bir problemi çözerken başka bir problem doğabiliyor. Fakat yardımcılar ve takviyeleri ilaçlara nazaran daha masumlardır. Çünkü Eros, ilaç olarak satılmamaktadır.

Ne Zaman Kullanılmalıdır?

İlişkiye girmeden 30 ila 60 dakika öncesinde ürünü kullanmanız sertleşmeme ve erken boşalma gibi problemlerin çözümü için yeterli olacaktır. Ürün her bünyede farklı sürelerde aktif hale gelebilir. Bu sebepten dolayı en az 30 en fazla 60 dakika öncesinde almanız gerektiği söylenirken buna ek olarak 30 – 60 dakika çerçevesinde kaç dakika önce alacağınız size bırakılmaktadır. Gerisini ise geciktirici Krem kendisi halledecektir.

 

Fiyatı Ve Teminatı

 

                Bu ürünün resmi satış fiyatı 39 TL olarak belirlenmiştir. Almayı düşünmeniz halinde internet sitesini kullanabilirsiniz. Aldığınız zaman en geç 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Kargo ise en güvenli şekilde size ulaştırmaktadır. Ürün içeriği bilgisi kimse ile paylaşılmamaktadır ve hediye kutusu içerisinde size ulaştırılmaktadır. İstediğiniz taktirde kapıda ödeme yapılabilme olanağı da ayrıyeten sizlere sunuluyor. Geciktirici krem çeşitlerine bakabilmek için http://www.erosgeciktiricikrem.net/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Dipnot düşmek gerekirse bu ürünü çocukların ulaşamayacağı serin bir yerde ağzı kapalı şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde ürün bozulabilir ve beklenmedik yan etkileri görülebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: