ETİ Gıda Fabrikası Staj Raporu (İngilizce)

Kategori: Çeşitli - Yorum Yazın
ETİ Gıda Fabrikası Staj Raporu (İngilizce)

2013 senesinin Ağustos-Eylül aylarında ikinci zorunlu üniversite stajımı Eskişehir’de, Eti Gıda’da yaptım. Çok güzel ve keyifli bir deneyim oldu, güzel bir 30 gün geçirdim. Tabi her üniversite stajının bir de sonrası var: Rapor yazımı!

Eti Gıda’daki stajım için rapor hazırlarken, ben de herkes gibi aynı fabrikada yapılmış raporlar aradım. Öğrencinin halinden öğrenci anlar; bu yüzden, uzun uğraşlar sonucu özgün bir şekilde hazırladığım bu eşsiz, 30 sayfalık Eti Gıda Staj Raporu‘nu (İngilizce) ilgilenen üniversitelilerle  paylaşıyorum. Sizden tek ricam, aynısının çıktısını alıp da götürüp hocanıza vermeyin, az bi’ değiştirin de emek hırsızlığı olmasın :) Hatta, referans olarak adımı vermeniz hem hocanızın gözünde sizin değerinizi yükseltir hem de beni sevindirmiş olursunuz.

Eti Gıda Staj Raporu‘nun içeriğinde fabrika ve firma tanıtımı, kullanılan hammaddeler, ürünler, üretim akış şemaları, yönetim şeması, fabrikada yaptığım çalışmaların anlatımları ile kütle ve enerji denklikleri bulunmakta. Eti Gıda Staj Raporu‘nun 3. sayfasında bir İçerik Tablosu bulabilirsiniz.

* Okuduğum üniversitenin eğitim dili sebebiyle rapor İngilizce dilinde yazıldı. 

İndirme bağlantısı: Disk.Yandex!

Teşekkür etmek için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz :)


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

ETİ Gıda Fabrikası Staj Raporu (İngilizce) (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. arf dedi ki:

    hocam elinize sağlık cok güzel olmus

  2. selam dedi ki:

    harika olmuş,paylaşım için teşekkürler :)

YORUM YAZIN


Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: