Etüt Merkezi Nedir

İlkokula giden öğrenciler okuldan sonraki zamanlarını etüt merkezlerine giderek değerlendiriyor. Sabahçı öğrencilerin öğleden sonra, öğlenci öğrencilerin de sabahları uzunca zamanları oluyor ve bu zamanı en iyi şekilde etüt merkezlerinde değerlendirebiliyorlar. 7-12 yaş arası çocuklar zamanlarını verimli değerlendirmekte zorluk çekerler. Özellikle okul sonrası zamanlarını evlerinde geçiriyorlarsa televizyon, bilgisayar oyunları derken ders çalışmaya zaman bulamıyorlar. Aileler de bu planlama konusunda yeterli olamıyorlar. Oysa etüt merkezi hem ders çalışma hem de eğlenme ve dinlenme konusunda öğrencilerin bütün ihtiyaçlarına cevap verebiliyor.

Merkezimiz modern, sakin ve huzurlu bir ortamda etüt eğitimi veriyor. Hepsi deneyimli ve kaliteli sınıf ve branş öğretmenlerimiz öğrencilerle bire bir ilgileniyor ve öğrenciye derslerinde en etkili desteği sağlıyor. Merkezimize gelen öğrenci önce o gün verilen ev ödevlerini yapmaya başlıyor. 8-10 kişilik sınıflarda öğretmenler her öğrencinin ödevini doğru bir şekilde yapması için onlara yardımcı oluyor ve anlamadıkları konuları açıklıyor. Özellikle anlaşılmayan konularda ders tekrarları yapılıyor.

Tabi öğrenciler bütün zamanlarını ders çalışarak geçirmiyorlar. Onlar için hazırladığımız çeşitli aktivite programlarımız da bulunuyor. Bu aktivite programları öğrencilerin sosyalleşmelerini ve çeşitli beceriler kazanmalarını sağlıyor. Grup oyunları, zekâ gelişimine katkısı olacak oyunlar, resim, müzik, tiyatro gibi sanatsal etkinliklerle çocuklar hem eğleniyor hem de öğreniyor. Böylece öğrencilerimiz sadece derslerinde değil hayatın her alanında daha başarılı oluyor. Özellikle ders yılı başlarında pek çok ebeveyn etüt merkezi nedir sorusuna cevap bulmak için merkezimizi ziyaret edip bilgi alıyor.

Merkezimizdeki fiziki ortam, etüt programları, aktiviteler onlara en detaylı şekilde anlatılıyor ve merkezimize devam eden öğrencilerimizin okul başarısının kısa sürede artmış olduğunu örnekleriyle görebiliyorlar. Ayrıca merkezimizle ilgili bilgilere ulaşmak için www.etutmerkezi.com sitemizi de ziyaret edebiliyorlar. Sitemizde etüt programlarımız ve her türlü hizmetlerimiz ayrıntılı şekilde yer alıyor.

Etüt merkezimiz öğrencilerimizin ulaşım ve beslenme ihtiyaçlarını da en iyi şekilde karşılıyor ve bu konularda onlara sıkıntı yaşatmıyor. Merkezimize geliş saatinde çocuklarınız evinizden ya da okulundan alınıyor, program bittikten sonra da yine evine veya okuluna teslim edilir. Öğrencilerimize kaliteli öğlen yemeği servisimiz de bulunuyor. Merkezimizde ödevlerini tamamlayan ve derslerini çalışan çocuğunuz akşam eve geldiğinde huzurlu ve mutlu oluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: