Evliliğin formülü nedir ?

Uzmanların genel olarak rastladıkları problemlerden biride evlilik sonrası boşanmalardır. Bir taraf boşanmamak isterken diğer tarafın boşanma çabası aslında tek taraflı ve kabul edilemeyen bir şikayetin olduğunun göstergesidir. Genel olarak istatistiklere bakarsak evliliklerin %40’ı boşanma ile sonuçlanmaktadır. Bunun sebebi eşlerin evliliğin formülünü bilmemesinden kaynaklıdır. Evliliği sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmek ve temelini iyi kurmak için bazı püf noktalar bulunmaktadır.
Bu temel noktalardan en önemlisi sadeliktir. Bu kelimeyi evlilik için her türlü yönlendirebilirsiniz.
Erkeklerin bir evlilikten beklentileri;
Erkekler daima eşinde pozitif ifadeyi görmek isterler. Pozitif ve çözüm odaklı bayanlar her zaman ilgi çekici olduğu gibi her zaman sadedirler. Bu yüzdendir ki eşlerinize olumsuz yaklaşmak, bir problem çıktığında çözüm odaklı olmamak yerine aksi bir davranış göstermeniz eşinizin hoşuna gidecektir. Evlilik öncesinde yapılan araştırmalar ve hazırlıklar doğrultusunda eşinize alacağınız takım elbise onu en iyi şekilde yansıtmalı ve onu sizin gözünüzde nasıl görünüyorsa o şekle sokmalıdır.
Kadınların evlilikten beklentileri;
Kadınlar ise eşlerinden daima ona karşı sadık ve güven verici olmanızı istemektedir. Bir problem ile karşılaştığınızda pes etmeyen ve güçlü bir yapıya sahip eş, her zaman eşinin gözünde bir numara olarak yerini koruyacaktır. Eşlerde ki bu güven sorunu kadınlar için önemli olduğu kadar erkekler içinde önemli bir yere sahiptir.
Evlilik öncesi hazırlıkların önemi
Evlilik öncesi hazırlıklar da evliliğin temelini oluşturmak kadar önemlidir. Çünkü seçeceğiniz kıyafetler ve yapacağınız dizayn hem sizler için önemlidir, hem de düğününüze gelecek olan misafirleriniz acısından önemli olacaktır. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak sizlerin görevidir ve bu görevi mümkün olduğunca eksiksiz bir şekilde yerine getirmelisiniz. Düğün fotoğraflarıyla da ne kadar güzel bir dizayn yaptığınızın, seçimlerinizin ne kadar doğru olduğunun kanıtı olarak değerlendirebilir ve kendiniz ile gurur duyabilirsiniz. Profesyonel düğün fotoğrafları için işin uzmanı bir düğün fotoğrafçısı ile işinizi yapmak zorundasınız. Bu noktada Ersin Aydın sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: