Evrim Teorisi çöktü

Kategori: Çeşitli - Yorum Yazın
Evrim Teorisi çöktü

evrim-teorisini-çöktü

Güney Afrika Cumhuriyeti’nde yer alan 3 milyon senelik ” Taung Çocuğu ” isimli fosil üstünde gelişmiş görüntüleme teknikleriyle yapılmış olan denetim 3 milyon senelik ” Taung Çocuğu ” isimli fosil üstünde gelişmiş görüntüleme teknikleriyle yapılmış olan denetim , insanın kökenine ilişkili olarak evrim teorilerini nsanın atası meydana geldiği tahmin edilen önce türlerdeki beyin evrimine ilişkili olarak en güzel misal olması bakımında kocaman tek biyolojik öneme sahip yer alıyor .
3 milyon senelik ” Taung Çocuğu ” isimli fosil üstünde gelişmiş görüntüleme teknikleriyle yapılmış olan denetim osildeki prefrontal ( alın ) bölgesi adaptasyonunun çağdaş birey bebeklerindekinin gibi olduğuna ilişkili olarak görüşün gerçek meydana gelmediği biyolojik olarak ispat etti . Ralph L . Holloway ve Florida Atlantic Üniversitesi’nden Douglas C . Broadfield aracılığıyla yapılmış olan iş , Proceedings of the National Academy of Sciences dergisinde yayımlandı .

 Carlson, “Mevcut fosil kalıntısı ve şempanze varyasyonu arasında yapılan kıyaslamanın bu evrim senaryosunu desteklemediğini” belirtti.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: