Facebook Kapak Fotoğrafı Bulabileceğiniz Kaliteli Bir Web Sitesi

Facebook, zaman tüneli özelliğini devreye soktuğundan beri herkes, profilinin daha güzel ve ilgi çekici görünmesi için kapak fotoğrafları arar oldu. Kimisi kendi fotoğrafını koydu, kimisi arkadaşından aldı vesaire.. Aşağıda vereceğim site aracılığıyla kaliteli Facebook Kapak Fotoğraflarını bilgisayarınıza indirebilir ve sonrasında Facebook hesabınıza giriş yaparak kapak fotoğrafınızı değiştirebilirsiniz.

Her Şeyden Önce!

Facebook kapak fotoğrafıyla ilgili diğer yazılara, bu yazının sonundaki Benzer Yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz.

Önemli Uyarı!

Bazı sitelerde kapak fotoğrafını bilgisayarınıza indirmenize izin vermeyebilir ve Facebook’ta kendilerine izin vermenizi, kapak fotoğrafınızın otomatik yükleneceğini söyleyebilirler. UZAK DURUN! Böyle siteler %99 ihtimalle hesabınıza bir uygulama yükleyecek, sizin haberiniz olmadan istenmeyen mesajlar, durum güncellemeleri, yorumlar atacak ve hatta kişisel bilgilerinize bile erişebileceklerdir. O yüzden, dijital güvenliğiniz için, kapak fotoğrafını önce bilgisayarınıza indirmeniz, sonrasında Facebook profil sayfanıza giderek kapak fotoğrafınızı profilinize yüklemeniz gerekmekte.

http://www.coverfoto.net/ sitesinde şu anda tam 12,697 adet kapak fotoğrafı mevcut. Elbette hepsine tek tek bakamazsınız, ama siteyi ziyaret ettiğinizde sağ üst köşeden “Top Covers” sekmesine tıklarsanız, kapak fotoğrafları beğeniye göre en çok beğenilenden başlayarak sıralanacaktır. Gerçekten güzel ve kaliteli Facebook Kapak Fotoğrafları var :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: