Farkı Hissedeceksiniz

 

Sektörde birkaç yılını henüz dolduran cinsel performans artırıcı ürünlerin aksine içeriği ile fark yaratan ve sektörde Amerika merkezli olarak 8. yılını dolduran vpills bitkisel ürünü diğer cinsel performans artırıcı ürünlere kıyasla büyük farklara sahiptir. İçeriğinde ender bulunan guarana, ferula, cayanne ve damiana maddelerinin yanı sıra E ve B vitaminleri bulunduran ve bu sayede metabolizma hızlandırıcı ve kan dolaşımı hızlandırıcı etkisi bulunan bu ürün düzenli kullanımda cinsel performansa da olumlu etkiye sahiptir.

Her Gün 2 Adet

Hap formundaki bu ürün içeriğindeki bitkisel maddeler sayesinde penis uzamasına kadar birçok olumlu etkiye sahip olması amacıyla üretilmiştir. Sektörünün en tecrübelilerinden biri olan bu ürünün üreticileri hapların sabah ve akşam 1’er tane tüketilmesini ve tüketim sırasında bol su içilmesini önermektedir. Bir kutusunda 60 hap bulunan v pills size 1 ay boyunca dinçlik ve yüksek cinsel performans sunmayı hedefliyor.

Etkisi Büyük Olacak

3 ay gibi uzun süreli kullanımlarda kullanıcıların yorumları doğrultusunda elde edilen bilgilere göre piyasadaki en yeni ve en etkili ürünlerden biri olan vpills gold peniste 2 ile 7 santim arasında uzama etkisi gösterebilir. Birçok kişide görülen bu etkinin kaç santim olacağı ve ne zaman gerçekleşeceği kişinin metabolizmasına bağlıdır. Şeker, tansiyon ya da kalp gibi rahatsızlıklara sahip olan ya da hormon tedavisi gören kişilerin bu ürünü kullanmadan önce uzman doktorlarına danışması önemlidir.Sipariş vermek istiyorsanız resmi satış sitesi http://www.vpillsgold.info/ ‘yu ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: