Faydalı iOS Uygulamaları

Telefonlar açısından değerlendirdiğimizde iOS işletim sisteminin yaygınlaşma oranı gittikçe artıyor. Özellikle de iPhone telefonlar ile bu sistem daha fazla kullanılıyor. Artık birçok oyun çeşidi iPhone Oyunları olarak karşımıza çıkıyor, her yeni faydalı uygulamalar hem iPhone hem de iOS işletim sistemine uyumlu hale getiriliyor. Sizler de iOS işletim sistemli cihazlar kullanıyorsanız Applycapp sitesi sizin iPhone ve iOS rehberiniz olacaktır.
iOS ve özellikle de iPhone Uygulamaları arasında en fazla indirilenler ve en fazla kolaylık ya da fayda sağlayan uygulamalar Applycapp sitesinde yer alıyor. Sitedeki uygulamaları indirerek teknolojiye ve telefonunuza farklı pencereden bakabileceksiniz. Hiç bilmediğiniz ya da yeni çıkmış olan tüm uygulamaları Applycapp sitesi aracılığı ile kolayca bulabileceksiniz.
Faydalı iOS Uygulamaları kapsamında sayabileceğimiz uygulamalara değinmek gerekirse; iOS İKSV Uygulaması başta sayılabilir. Özellikle İstanbul’da yaşayan iOS kullanıcıları bu uygulama sayesinde İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın yapmış olduğu etkinliklerden haberdar olabiliyor. Yeni çıkan Office Lens Uygulaması ise son derece kullanışlı olmaktadır. Artık makale, makbuz gibi belgelerinizi telefonlarınızdan da aktarabiliyorsunuz. Son olarak da Retrica’dan söz edebilirsiniz. Fotoğraflarınıza başka bir görünüm kazandıracak olan Retrica’yı da Applycapp sitesinden bulmanız mümkün.
En faydalı iOS ve iPhone cihazlarının uygulamaları hepsi bu kadarla sınırlı değil. Bu nedenle de Applycapp sitesine girerek tüm faydalı uygulamalara ya da oyunlara ulaşabilir ve indirerek belki de yapmak istediklerinizi sadece bir telefonla bile yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: