Fifa 2015 Türk takımları yer alacak.

Kategori: Oyunlar - Yorum Yazın
Fifa 2015 Türk takımları yer alacak.

Türkiye Futbol Federasyonu; yapılmış durumda olan protokol çerçevesinde Spor Toto Harika Lig’in lisans haklarını EA Sports firmasına verdi. Böylelikle; Spor Toto Harika Lig’in FIFA 15’te koltuk alması netleşti .

Türkiye Futbol Federasyonu’nun yapılmış durumda olan protokol çerçevesinde Spor Toto Harika Lig’in lisans haklarını EA Sports’a vermesiyle Türk takımlarının FIFA’da koltuk alması kesinleşirken lisans anlaşmasının üç sene sürecek olması Ülkemiz liginin FIFA 16 ve FIFA 17’de de koltuk alacağını işaret etmekte .

FIFA futbol oyunları ailesinin geliştiricisi Electronic Arts ve Ülkemiz dağıtıcısı Aral, Ülkemiz Harika Lig kulüplerinin bu sene FIFA 15’e geleceğini ilan etti .

Tüm kulüpler kendi amblemleri, forma ve kadrolarıyla karşınıza çıkacak. Bunlara ayrıyeten , Geçen sezonun önder golcüsü durumda olan Sivasspor’dan , Fenerbahçe’den ve Beşiktaş’ın kalecisi Tolga Zengin ve Galatasaray’dan Wesley Sneijder benzeri yıldızı futbolcular, oyunun en fenomen özelliği durumda olan FIFA 15 Ultimate Team’de yer alacak.

“Business Partnership olarak yıllardır çalıştığımız Electronic Arts firmasıyla beraber bir hayalimizi ek olarak gerçekleştiriyoruz” diyerek konuşmasına başlayan Aral Evrensel Müdürü Ömer Faruk Demir, şunları söyledi:
” Ek Olarak bir önceki senelerde Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş benzeri takımlarımızın resmi olarak FIFA’ya dahil olmak üzere edilmesi ile başlayan merak , EA ve Ülkemiz Futbol Federasyonu’nun takviyesi ile Harika Toto Harika Lig’in FIFA 15’e eklenmesi ile katlanarak büyüyor. Ülkemiz oyun ve spor dünyasını bir sürü yakından ilgilendiren bu durum ile beraber Spor Toto Harika Ligi 15 milyondan pek birey aracılığıyla tanınacak…


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: