Fifa 2015 ve Pes 2015 aralarındaki farklar

 

Oyun dünyasının en kocaman rakipleri FIFA ve PES , bu defa 15’inci versiyonlarıyla eylülde sahneye çıkmaya hazırlanıyor . FIFA 15’in futbolcularda duygu yoğunluğu ve davranışlar üstünde yoğunlaşacağı bildiriliyor . Oyunda 600’den fazla duygusal animasyon koltuk alacak . Futbolculardan biri ötekisi ile uzunca müddetli çekişme yaşadığında , birbirlerine karşın olumsuz tek etkileşime girecek . Her türlü şut çekilebilecek . Binden fazla oyuncunun yine modellendiği PES 15’e de yeni animasyonlar eklendi . Oyunda şut sistemi de değişti Konami’nin söylediğine yönelik çoğalış limitsiz çeşitlilikte şut çekilebiliyor . İki şirket da oyunlarına güveniyor

Her türlü şut çekilebilecek

Binden fazla oyuncunun yine modellendiği PES 15’e de yeni animasyonlar eklendi . Oyunda şut sistemi de değişti Konami’nin söylediğine yönelik çoğalış limitsiz çeşitlilikte şut çekilebiliyor .

En gerçekçi kontrol
Kutlama da yapacaklar
Kadrolar güncellenecek
Oyuncu satın alınacak
Marşlı tezahüratlar da olacak

 

 

PES Avrupa Menajeri Adam Bhatti “Sizin için gerçek bir futbol oyunu hazırladık, karşı-atak üzerinden oynayabilir, rakibinize karşı gerçekten pozisyon alabilir ve uzun toplarla gol arayabilirsiniz. Eğer bunlar ilginizi çekmiyorsa, gidip ping-pong sistemine sahip oyunlara devam edebilirsiniz.”

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: