FIFA Street Demosu Çıktı

Yol futbolunun dünyanın 4 bir yakınında oynanan türlerini gerçekçi şekilde sunan önce yol futbolu oyununda teknik hareketler , çalımlar , bacak arası toplarla futbol oynama şeklinizi özgürleştirebilirsiniz .

Oyuncular 4 çeşitli takım ile ikonik Amsterdam Square stadında 5’erden yatıştırmaya yapabilecekler: İngiliz Premier League devi Manchester City , İtalya şampiyonu AC Milan , hakikat yol futbolu yıldızlarından meydana gelen bir takim ve Barcelona ve Arjantin süperstarı Lionel Messi ve 12 süperstardan meydana gelen adidas all bir stars kulübü .

Devrim oluşturan tertemiz Yol Topu Denetimi sistemi ile FIFA serisinde şimdiye civarı geliştirilmiş en gerçekçi top tepkilerini alacağınız oyunda , hem bir gerçekçi bire bir maçlara şahit olacak , hem bir de bir sürü çeşitli oyun modlarına katılabileceksiniz . Demoda yol futbolu şöhreti yolundaki yolculuk oyuncuların bizzat kendilerini ve takımlarını yaratıp özelliklerine hüküm verebilecekleri , 50 tertemiz yetenek hareketi ve otantik yol futbolu top sürüş tekniklerini açabilecekleri Hayat Turu hikaye modunda başlıyor . Oyuncular demodaki ilerlemelerini 13 Mart’ta indirilmeye çıkacak meydana gelen FIFA Street’e aktarabilecekler . Bununla Birlikte arkadaşlarının yarattığı oyuncuları bizzat kadrolarına katmak amaçlı indiren oyuncular , Shanghai Rooftop’taki Özgür Trend turnuvayı da açabilecekler . FIFA Street’teki oyun içi sosyal paylaşım ağı yardımıyla oyuncular arkadaşlarının istatistiklerini ve başarılarını takip edebilecek , video paylaşabilecek ve FIFA Street Ağı’na katılabilecekler .

Dünyanın 4 bir yakınında meydana geldiği benzeri Türkiye’de de www . aralgame . com üzerinden FIFA Street amaçlı ön sipariş verici oyuncular , Messi’nin de dahil olmak üzere meydana geldiği adidas™ all bir star takımını da kullanabilecekler . Bu ön sipariş önerininde bununla birlikte Barselona’nın merkezindeki Plaça de Catalunya’da oynayan yol futbolcularından esinlenen ve Messi’nin de tasarımına destekçi meydana geldiği Lionel Messi Barcelona alanı da şuanki olacak .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: