Files&Folders Pro

Kategori: Android - Yorum Yazın
Files&Folders Pro

Windows 8 için Dosya Yöneticisi

Files&Folders Pro, Windows 8.1 bilgisayar ve tabletinizdeki dosya ve klasörleri organize edebileceğiniz ücretsiz bir masaüstü uygulamasıdır. Dosya ve klasörler üzerinde kopyalama, taşıma, yeniden adlandırma, silme gibi işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Windows 8.1 cihazlar için tasarlanmış tam fonksiyonel dosya yöneticisi olan Files&Folders Pro, arşiv dosyalarını da desteklemektedir. RAR, Zip, 7z, ZipX, ISO, BZIP2, GZIP, TAR, ARJ, XZ, ve CAB formatındaki sıkıştırılmış dosya ve klasörleri açabilir, mevcut dosya ve klasörlerinizi bu formatlarda sıkıştırabilirsiniz.

Yerel dosyalarınızın yanı sıra OneDrive ve Dropbox hesabınızdaki dosya ve klasörlere de erişme şansı sunan Files&Folders Pro ’nun dahili oynatıcısını kullanarak müzik ve video dosyalarınızı uygulamadan ayrılmadan açabilirsiniz.

Files&Folders Pro Özellikleri:

Dosya ve klasör seçenekleri (Kopyalama, taşıma, adlandırma, silme) Arşiv dosyalarını açma, mevcut dosyaları arşiv formatına dönüştürme Ses dosyalarını arka planda çalma Klasörleri favorilere ekleme, başlangıç ekranına sabitleme Video ve resimleri önizleme Bing duvar kağıtları, temalar ve arka planlar

İndir

Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: