Foursquare’de Hesap Silme (Hesap Kapama)

Foursquare’de Hesap Silme (Hesap Kapama)

2009’da kurulan ve popüler bir sosyal ağ olan Foursquare, 10 milyondan fazla kullanıcısına “yer bildirimi” üzerine kurulmuş bir sosyal ağ deneyimi sunuyor. Gittiğiniz mekanlarda yer bildirimi yapabiliyor ve bunu arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Her sosyal ağda olduğu gibi Foursquare’de de hesabınızı silmek isteyebilirsiniz

Foursquare hesap silme (diğer bir deyişle, Foursquare hesap kapama) konusu aslında basit bir işlem, ancak yine de sorun yaşayanlar olabilir.

Foursquare Hesabı Nasıl Silinir?

Foursquare hesabınızı kapatmak istiyorsanız, web sitesi üzerinden Foursquare hesabınıza giriş yapın. Sonrasında sağ kısımda “Profilim” yazan yerin üstüne geldiğinizde bir menü açılacak, açılan menüden Ayarlar‘a tıklayın.

foursquare-hesabi-nasil-silinir

Açılan sayfadan, aşağıdaki görselde de görebileceğiniz şekilde Gizlilik Ayarları kısmına geçin.

foursquare-hesabi-nasil-silinir

Açılan sayfada, aşağıdaki görselde işaretlenen “Hesabını da silebilirsin” yazısına tıklıyoruz. Sonrasında çıkan sayfada ise kendinize uyan seçeneği işaretleyip Delete Account butonuna tıklamanız yeterli. İşlem bu kadar.

foursquare-hesabi-nasil-silinir


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Foursquare’de Hesap Silme (Hesap Kapama) (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Volkan Atabey dedi ki:

    facebook hesabınızla bir foursquare açtınız diyelim ve facebook hesabınızı tamamen sildiniz iste ozaman foursquare hesabınızda sahipsiz kalıyor..

  2. kader dedi ki:

    bu tarz bilgiler paylaşmanız çok iyi, teşekkürler

YORUM YAZIN


Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: