Geciktirici sprey erken boşalmada kullanılır mı?

 

 

Erken boşalma, bir erkeğin en büyük kabusudur. Erkekler genelde bir ilişki öncesinde, erken boşalma ihtimalinden çok korkarlar ve bunu yaşamamak için çok anlamsız hareketlerde ve tavırlarda bulunurlar. Lakin, aslında bunlara hiç de gerek yoktur. Bir geciktirici sprey satın alarak erken boşalmaya karşı kendinize karşı önlem alabilirsiniz. Geciktirici sprey tercih ederken çeşitli konular mevcuttur bu konulara makalemizin altında bulunan ve sizlere önereceğimiz siteden ulaşabilirsiniz.

 

Erken boşalma sorunu yaşayan erkekler genelde geciktirici sprey kullanarak sorunlarının üstesinden gelmeye çalışırlar fakat yanlış ürün tercihlerinden dolayı bazen hiçbir sonuç almamaktadırlar. Erken boşalma sorununu aşmak için, ilişki sırasında başka şeyleri düşünmek, o ilişkiyi berbat etmekten başka hiçbir işe yaramayacaktır. Eğer, uzun süredir bir ilişkide bulunmadıysanız ve mevcut ilişkiden de büyük bir haz alıyorsanız ve kendinizi tutamayacak konumdaysanız, o an ilk boşalmanızı gerçekleştirip rahatlamanız sizin için daha faydalı olabilir. Ancak şunu da unutmamalısınız ki, yaşadığınız o boşalma; ilişkiye göre belki de son boşalma olacak ve erken boşalma yaşadığınız için de partnerinizi fazlasıyla mutsuz bir sonuç bekleyecektir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalmama adına her zaman daha sakin olmalı ve bedeninize hakim olmayı başarmalısınız.

 

Emin olun ki, ufak bir ara verdikten sonra ikinci birleşmenizde, iki taraf için de çok daha verimli ve uzun bir ilişki olabilir. Ancak o günkü ilk ilişki boyunca tekrar tekrar denemek, sadece size değil; partnerinize de fazlasıyla zarar verecektir. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi geciktirici sprey alabileceğiniz site önerimiz http://www.geciktiricispreyeczane.org/İsimli sitedir buradan sprey çeşitlerine göz atabilir ve size uygun olanı bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eksik sayıyı RAKAMLA yazın: